Späť na zoznam
Administratívna pomoc v právnickej kancelárii

Administratívna pomoc v právnickej kancelárii

Do tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta / kandidátku na administratívnu pomoc v právnickej kancelárii.

Popis práce

 • vykonávanie bežných administratívnych prác v kancelárii
 • vybavovanie mailov, pošty, telefonátov, kopírovanie dokumentov, evidencia účtovných podkladov, pomoc pri príprave právnych podkladov, komunikácia s klientmi.

Predpoklady úspešného kandidáta

 • Microsoft Excel - pokročilý
 • Microsoft Word - pokročilý
 • Microsoft Outlook - pokročilý
 • strojopis - pokročilý
 • zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam,
 • lojálnosť
 • komunikatívnosť
 • reprezentatívne vystupovanie osobne i telefonicky
 • vodičský preukaz B

Ponúkané benefity

 • polročné bonusy podľa pracovných výsledkov
 • služobný telefón aj na súkromné účely
 • práca v mladom ambicióznom kolektíve s aktívnym postojom ku výzvam, profesionálnym myslením a pozitívnym prístupom ku klientom
 • pracovisko v širšom centre Bratislavy – pri OD Centrál.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je advokátska kancelária poskytujúca právne služby

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzda
od 1000 eur brutto fix mesačne v závislostí od získaných pracovných skúseností a vzdelania + polročné bonusy
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, rada sa vám budem venovať
Silvia Stránska
Ing. Silvia Stránska

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.