Späť na vyhľadávanie

Brand manager

Kandidátka je veľmi milá, príjemná, kultivovaná žena. Má ukončené vysokoškolské vzdelanie na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Anglický jazyk ovláda na úrovni expert, na pravidelnej báze ho používala pri komunikácii s obchodnými partnermi zo zahraničia, po ukončení vysokej školy 4 roky pracovala vo Veľkej Británii, z toho 2 roky zastávala pozíciu Brand Managera. V oblasti marketingu pôsobí už od roku 2005. V tomto období žila a pracovala vo Veľkej Británii. Najprv získala pozíciu Marketing Asistentky, no po dvoch mesiacoch jej bola ponúknutá pozícia Brand Managera v kozmetickej spoločnosti. Túto pozíciu zastávala 2 roky.
V roku 2007 sa kandidátka vrátila naspäť na Slovensko. Najprv jeden rok pracovala ako Marketing & Product Development v spoločnosti mimo oblasť FMCG. Následne, v roku 2008 sa jej podarilo dostať sa pracovať do marketingu v oblasti FMCG. Od roku 2008, do roku 2021 celý čas zastávala pozíciu Brand Manager. Zo spoločnosti odišla vo februári tohto roku z rodinných dôvodov. V spoločnosti mala na starosti 5 značiek. Mala na starosti celý chod značky od tvorby budgetu, rokovaní so zahraničnými majiteľmi, nákup, sledovanie skladových zásob, ich optimalizáciu, letáky, nákupcov v reťazcoch, podporu obchodných zástupcov, organizovanie promo akcií. Za svoj úspech ako Brand Managera považuje kontinuálny rast obratov značiek, ktoré mala na starosti.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
 • Španielsky – začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • Počítačové znalosti - MS Office, Linux
 • Štátnica zo strojopisu (280 znakov/min)
 • Člen Mensa Slovensko

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Brand manager
 • Marketingový manažér
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2500€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.500€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 148246
Osobný recruiter
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.