Späť na vyhľadávanie

Country manager

Kandidátka má bohaté skúsenosti v rámci tradičného trhu, vedení obchodných teamov či vedení rokovaní. Komunikuje na vysokej úrovni a je veľmi skúsená obchodníčka.

Kandidátka má bohaté pracovné skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Posledná pozícia sa vymyká segmentom v substrátoch predchádzajúcej dráhe a to je hlavný dôvod pretože sa chce vrátiť do FMCG, kde predtým pôsobila v spoločnosti ako obchodný riaditeľ. Od roku 2017 pôsobila v spoločnosti ako country manager. Jej prácou je aktívna starostlivosť o zákazníkov, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, vývoj a stratégia nových produktových radov, ako aj zabezpečenie dodávateľských vzťahov a vedenie rokovaní o dodávkach. Pôsobila iba pod hlavičkou tejto spoločnosti ale zastupovala spoločnosti. V segmente čerstvého ovocia a zeleniny či mrazených rýb. S odchodom Anglicka z EU zastavila firma pôsobnosť na našom trhu kvôli zvýšeným clám z dovozu.

Predtým, medzi rokmi 2013 a 2016, pracovala ako obchodný riaditeľ . Tam bola zodpovedná za riadenie marketingovej komunikácie, riadenie exportu, cenotvorbu a vývoj nových výrobkov. Pôsobila v rokoch 2011 až 2012 tiež ako obchodný riaditeľ, kde sa venovala budovaniu internej štruktúry spoločnosti a rozvoju obchodnej stratégie.

Jej kariéra zahŕňa aj pozíciu senior sales manager a key account manager v tej istej spoločnosti (2007-2011). Na začiatku svojej kariéry, v rokoch 1997 až 2002, pracovala ako referent expedície a predaja.

Kandidátka absolvovala Gymnázium. Vo svojom voľnom čase sa venuje rodine a cestovaniu. Hovorí plynule slovensky, rusky a nemecky. Okrem toho má dobré počítačové zručnosti v MS Office, CRM, IS ESO, SAP a využíva internet. Je držiteľkou vodičského preukazu skupiny B a ročne najazdí približne 60 tisíc kilometrov.

Jej profesionálny profil odhaľuje bohaté skúsenosti v oblasti obchodu, marketingu a riadenia, s dôrazom na strategický rozvoj, riadenie tímov a efektívnu komunikáciu.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Rusky – stredne pokročilý (B2)
 • Nemecky – stredne pokročilý (B2)
 • Anglicky – mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • MS Office
 • CRM
 • IS ESO
 • SAP
 • Internet

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Country manager
 • Obchodný referent
 • Key account manager – FMCG
 • Area sales manager – FMCG
 • Obchodný riaditeľ
 • Country manager
Preferované lokalita
 • Bratislava
 • Nitra
 • Trnava
 • Trenčín
Očakávaná mzda
 • 2700€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.700€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 5.400€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 156788
Osobný recruiter
Peter Vyslúžil

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.