Späť na vyhľadávanie

Finančný manažér

Kandidát je profesionál v oblasti financií vo výrobnom priemysle. Má viac ako 10-ročné skúsenosti v oblasti controllingu.

Má skúsenosti aj v oblasti automotive. Pracoval v medzinárodnej spoločnosti na pozícii Cost controller a neskôr na pozícii Industrial Plant controller. Spoločnosť sa zaviazala navrhovať a vyrábať hi-tech systémy a komponenty pre automobilový sektor. Jej obrat je cca. 100 miliónov eur.

Kandidát bol zodpovedný za prípravu ročného rozpočtu, prípravu podkladov pre mesačnú uzávierku, analýzu výroby a pod.
Riadil malý tím dvoch zamestnancov – nákladového kontrolóra a analytika ziskovosti.

V poslednom období pôsobí kandidát na pozícii Senior finančný kontrolór.
Ide o jednu z najsilnejších a najrýchlejšie rastúcich spoločností v stredoeurópskom regióne s obratom 120 miliónov eur.
Kandidát je zodpovedný za mesačnú uzávierku, cenotvorbu, výkazníctvo atď. Riadi ďalších 2 zamestnancov.

Kandidát je skúsený a veľmi šikovný finančný profesionál, pre ktorého by bola pozícia v spoločnosti Aspel veľmi zaujímavou a dlhodobou príležitosťou na odborný rast.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
 • Francúzsky – stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
 • A
 • B
Zručnosti
 • MS Office – advanced (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint – expert
 • SAP – advanced
 • ESO - advanced
 • Oracle VBA (Visual Basic for Application) (basics)

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Finančný manažér
 • Finančný kontrolór
Preferované lokalita
 • Prešov
 • Košice
 • Košice okolie
Očakávaná mzda
 • 3500€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
3.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 3.500€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 157035
Osobný recruiter
Ing. Silvia Stránska

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.