Späť na vyhľadávanie

Key account manager – obchod

V súčasnej dobe pracujem ako obchodný manažér v rodinnej kuriérskej spoločnosti. Trh a ponuka práce sa stále vyvíja a ja by som veľmi rád využil moje obchodnícke skúsenosti a zručnosti, ktoré som v tomto segmente nadobudol a zúročil aj v inom segment ako je FMCG alebo v Telco segmente. V rámci kuriérskych služieb som dosiahol svoje stanovené ciele a veľmi rád by som sa posunul ďalej.
V období 2008 – 2012 som pracoval v korporátnej spoločnosti, čo mi veľmi vyhovovalo. Dôvod môjho odchodu v roku 2012 bolo z dôvodu presunutia oddelenia Bratislavy do Nitry. Rozhodnutie sa zdalo byť v tej dobe jediné aj vzhľadom na fakt, že som bol živiteľom rodiny. Vždy som ľutoval, že som sa nerozhodol inak. Od tohto okamihu som sa začal profesne hľadať, čo Vám možno aj zodpovie Vaše prvotné otázky pri pohľade na môj životopis. Avšak za posledných 10 rokov som získal ďalšie pracovné skúsenosti, ktoré ma posúvali vpred.

Som prozákaznícky a veľmi sa orientujem na zákaznícku potrebu a snažím sa zabezpečiť maximálny komfort zákazníkovi/klientovi, aby sme mu boli čo najlepším partnerom v segmente, v ktorom si nás vybral.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • ms office - pokročilý
 • SAP - základy

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Key account manager – obchod
 • Account Manager – obchod
 • Key account manager – FMCG
 • Area sales manager – doprava a logistika
 • Area sales manager – FMCG
 • Regionálny manažér predaja
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2100€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.100€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 95983
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.