Späť na vyhľadávanie

Konštruktér – strojárstvo

Rád by som Vám predstavil svoj životopis a zdôraznil moje skúsenosti a záujmy, ktoré by mohli byť pre Vašu firmu prospešné.

Vyštudoval som 2. stupeň vysokej školy v odbore Výrobné technológie so zameraním na Technológiu zvárania. Po dokončení som sa rozhodol ísť do Veľkej Británie, kde som pracoval ako cell operator s KUKA robotmi. Táto skúsenosť mi umožnila rozšíriť moje vedomosti a zlepšiť moje zručnosti v oblasti robotických technológií.

Po dvoch rokoch v Británii som sa rozhodol ísť cestovať po Ázii a vyučovať angličtinu počas svojich ciest. Toto obdobie mi umožnilo spoznať rôzne kultúry a učiť sa od rôznych ľudí. Počas posledných 4 rokov som študoval filozofiu v Indii, kde som sa tiež zapojil do dobrovoľníckej práce a pomáhal miestnym komunitám.

Teraz sa chcem vrátiť späť k mojej pôvodnej kariére a pracovať ako konštruktér v strojárskom priemysle. Hoci nemám veľa praktických skúseností v tejto oblasti, som si istý, že kombinácia môjho vzdelania a skúsenosti zo zahraničia mi umožňujú prispieť k akejkoľvek firme ako schopný kandidát.

Som pevne presvedčený, že môj nadšený prístup a ochota učiť sa nové veci sú cenné prínosy pre každého zamestnávateľa. Rád by som sa s Vami stretol, aby sme mohli diskutovať o možnostiach spolupráce.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
 • B

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Konštruktér – strojárstvo
 • Konštruktér – automobilový priemysel
Preferované lokalita
 • Česká republika
 • Home office / remote
 • Bratislava
 • Myjava
 • Skalica
 • Trnava
Očakávaná mzda
 • 1300€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.300€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 160138
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.