Späť na vyhľadávanie

Produktový manažér – marketing, reklama, PR

Kandidátka po ukončení vysokoškolského štúdia v Nitre, odišla za prácou do Bratislavy. Vždy inklinovala ku marketingu a reklame a táto záľuba ju priviedla ku práci v reklamnej agentúre. Tu sa postupne vypracovala od „piky“ z asistentskej pozície na pozíciu Account Managera, kde už pracovala na reklamách pre vlastných klientov.
V roku 2003 sa od reklamnej agentúry na vlastnú päsť odčlenila skupinka kolegov, ktorí si založili vlastnú reklamnú agentúru, kde bola jednou zo spolumajiteliek. Tu pracovala pre mnohých klientov aj z oblasti FMCG. V roku 2015 dostala pracovnú ponuku od svojho klienta (obchodný reťazec), ktorúsa rozhodla prijať. Tu pracovala do júna 2021 na pozícii Senior Marketing Specialist/Deputy Manager. Ako Media Manager mala na starosti všetky nadlinkové kampane spoločnosti – TV spoty, rozhlasovú reklamu, mala na starosti aj reklamu cez sociálne siete, riešila tendre, spoluprácu s agentúrami, sponzoring, koordinovala celé oddelenie marketingu, na pravidelnej báze komunikovala s centrálou, mala v kompetencii celý brand spoločnosti. V súčasnosti spoluprácu s obchodným reťazcom ukončila a je otvorená novým pracovným príležitostiam.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
Zručnosti
 • MS Office – advanced
 • Adobe Acrobat –advanced
 • ATL and BTL Campaign management
 • Media planning
 • Brand marketing
 • Social media marketing
 • People management
 • Budgeting
 • Online marketing
 • Corporate identity

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Produktový manažér – marketing, reklama, PR
 • Produktový manažér – obchod
 • Marketingový špecialista
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2500€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.500€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 148458
Osobný recruiter
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.