Späť na vyhľadávanie

Projektový manažér – zdravotníctvo a farmácia

Kandidátka je komunikatívny, otvorený človek, aktívne pristupuje k životu. Je precízna, niekedy až detailistka, rada študuje nové veci a snaží sa vždy nájsť najlepšie riešenie. Má analytické myslenie. Je tímový hráč, rada zdieľa svoje skúsenosti s inými. Rada uvažuje pár krokov dopredu a v práci sa snaží byť efektívna. Vie ponúknuť svoje 10 ročné skúsenosti s prácou s kmeňovými bunkami, má bohaté skúsenosti s prácou na projektoch, viedla laboratórium.

Počas prvého doktorandského štúdia na lekárskej fakulte venovala génovej terapii, pracovala na viacerých projektoch, avšak iba ako realizátor, nemá skúsenosť napríklad so žiadosťami o granty. Po ukončení prvého doktorandského štúdia necelý rok pracovala v spoločnosti, v ktorej vždy mesiac pracovala na inom oddelení, počas roka si mala prejsť všetkými oddeleniami a nakoniec sa proces mal ukončiť atestáciou. Po čase však zistila, že takáto typická vedecká práca ju nenapĺňa a radšej by robila niečo kreatívne v súkromnej sfére.

Preto prijala ponuku v spoločnosti, kde pôsobí už desiaty rok. Má tu voľnosť v realizácii, všetko si robí sama. Pracuje na projektoch, pri ktorých vyvíja diagnostické testy. Jej práca spočíva v tom, že si naštuduje v literatúre potrebné údaje, objedná si komponenty a vyvíja diagnostický set. Aj keď je potrebné dodržať všetky diagnostické postupy, táto práca je kreatívna. Pri projektoch spolupracuje s lekármi, dohodne sa s nimi na zbere vzoriek a vyhodnocovaní. Jeden diagnostický set bol aj patentovaný. Absolvovala aj druhé doktorandské štúdium. Aj keď ju práca baví, v súčasnosti už pociťuje stagnáciu a nemá sa kam posúvať.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské III. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – stredne pokročilý (B2)
 • Nemecky – úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • Microsoft Excel ­ advanced
 • Microsoft Word ­ advanced
 • Microsoft Powerpoint ­ advanced

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Projektový manažér – zdravotníctvo a farmácia
 • Produktový manažér – zdravotníctvo a farmácia
 • ZDRAVOTNÍCTVO A FARMÁCIA
 • Monitor klinických štúdií
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2000€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.000€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.000€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 129790
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.