Späť na vyhľadávanie

Riaditeľ / manažér personálneho oddelenia

Po viac ako 20 rokoch strávených pracovne v zahraničí sa vraciam späť na Slovensko, do Bratislavy a rozhliadam sa po zaujímavej práci na seniornej úrovni HR Manager, HR Director, Head of HR, CHRO alebo v akejkoľvek oblasti v rámci HR ako Learning & Development Manager, Organizational Manager, Recruitment Manager, Talent Acquisition Manager/Head of/Director.

Mám profesné skúsenosti z nadnárodných firiem až konglomerátov ako aj fintech startupov. Vo väčšine prípadov som zakladala alebo transformovala HR oddelenia, procesy, policies, digitalizovala a automatizovala som procesy. Riadila som teamy od 1 po 50 ľudí. Za HR som viedla aj návrh a implementáciu Shared Services pre veľký konglomerát. Mám skúsenosti z veľkého počtu sektorov ako IT, Investment, Banking, Insurance, výroba, real-estate, móda, vzdelávanie, trading, import-export atď.
Mám aj cross-functional skúsenosti z IT, financií, účtovníctva, práva, marketingu, výroby, atď.
Pracovala som aj ako HR a Talent Management consultant pre firmy v ČR a SR, s presahom do zahraničia.
V Prahe som zakladala nové oddelenie s konzultantami pre white-color nábor v sektoroch ako IT, financie, HR, marketing, engineering, logistika, pharma, a ďalšie.

Vďaka mojim rozmanitým skúsenostiam viem priniesť akejkoľvek firme nové idey, transformácie alebo leň kľudný a profesionálny chod HR a Talent Management oddelenia.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – expert (C2)
 • Nemecky – mierne pokročilý (B1)
 • Španielsky – mierne pokročilý (B1)
 • Francúzsky – expert (C2)
Vodičský preukaz
 • B

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
 • Živnosť
 • Skrátený úväzok
Preferované pozície
 • Riaditeľ / manažér personálneho oddelenia
 • Country director
 • Country manager
 • Riaditeľ / manažér pobočky
 • ĽUDSKÉ ZDROJE A PERSONALISTIKA
 • Projektový manažér – ľudské zdroje a personalistika
 • Business developer
Preferované lokalita
 • Home office / remote
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 5000€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP,Živnosť,Skrátený úväzok
Očakávaná mzda
5.000€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 158170
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.