Späť na vyhľadávanie

Riaditeľ / manažér výroby

Medzi moje osobné prednosti patrí schopnosť riešiť problémy, samostatnosť, pohotovosť, precíznosť, nepanikárim. Mám veľmi ľudský prístup, pokoru, veľa životných skúseností, a preto verím, že by som bola pre Vás prínosom. Pripájam ešte pár informácií. Uprednostňujem prácu od skorého rána, neviem či sa u Vás dá aj napríklad od 6:00-6:15-6:30 hod, vtedy mám najviac energie a najlepší výkon. :-) Neviem, akú máte pracovnú dobu. Popoludní opatrujem. Celý život vstávam skoro:-) A raz za 21 dní alebo 1.krát za mesiac/v prípade a podľa potreby/ by som potrebovala odísť pred obedom /cca o 10:30 -opatrovanie príbuzných bez nôh/. Inak opatrujem poobede. Vodičský preukaz nemám. Informácia napr. k účtovníctvu: Ako obchodná riaditeľka som robila okrem obchodu, výroby samozrejme aj faktúry, ceny, ponuky, atď. Pripravovala som podklady pre externú účtovníčku, čiže nikdy som nedoťahovala účtovníctvo úplne dokonca. A neúčtovala som ani majetok. S registračnou pokladňou som nerobila. Ak bude potrebné naučím sa, a aj iné potrebné zručnosti.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské III. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – stredne pokročilý (B2)
 • Španielsky – mierne pokročilý (B1)

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
 • Skrátený úväzok
Preferované pozície
 • Riaditeľ / manažér výroby
 • Fakturant
 • Administratívny pracovník
 • Recepčná – administratíva
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 1300€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP,Skrátený úväzok
Očakávaná mzda
1.300€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 157164
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.