Späť na vyhľadávanie

Správca informačného systému

Kandidát je príjemný komunikatívny mladý muž, ktorý v oblasti IT podpory pôsobí už viac ako 10 rokov. Jeho prvým zamestnaním po ukončení Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej bola pozícia Servisný IT technik, v rámci ktorej vykonával SW podporu (inštalácia, konfigurácia a správa PC, smartfónov a inej elektroniky), riešil HW opravy defektných zariadení, ako aj užívateľské problémy so zákazníkmi (telefonická podpora, poradenstvo, inštruktáž). Ďalších 6 rokov pôsobil na pozícii IT administrátor v Prahe. V rámci pracovnej pozície vykonával inštaláciu a komplexnú správu HW, inštaláciu a správa PC, konzultácie s dodávateľmi, podporu užívateľov. Po organizačných zmenách vo firme sa rozhodol pre návrat späť na Slovensko a následne rok pôsobil na pozícii L1 technik. Keďže súčasťou práce boli nočné pohotovosti, nerobilo mu to zdravotne dobe a rozhodol sa pre zmenu - prijal pracovnú ponuku v Súkromnej strednej škole animovanej tvorby, kde vykonával 2 a pol roka pozíciu IT Administrátor. Po nastavení všetkých systémov tu pociťoval stagnáciu, preto sa rozhodol pracovný pomer ukončiť a je v súčasnosti otvorený novým pracovným príležitostiam, kde by mal možnosť napredovať a rozvíjať sa.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
 • A
 • B
Zručnosti
 • adminstrácia Windows, Windows Server
 • administrácia LAN/WAN
 • manuálne zručnosti (vŕtanie, pájkovanie, zváranie optických vlákien, krimpovanie)
 • osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §23vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Správca informačného systému
 • INFORMATIKA – SPRÁVA SYSTÉMOV
 • Správca počítačovej siete
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 1600€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.600€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 1.600€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 157238
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.