Späť na vyhľadávanie

Vedúci výroby

Kandidát je príjemný a komunikatívny človek. S prácou vo výrobe má vyše 15-ročné skúsenosti, najskôr ako pracovník vo výrobe, následne v ďalšej spoločnosti, posledných 5 rokov ako vedúci výroby. V jeho kompetencii bolo okrem vedenia zamestnancov (cca 10 - 30 ľudí) riadenie výroby, fakturácia, príjem objednávok, výstupná kontrola kvality, odmeňovanie pracovníkov, inventúra a zabezpečenie správneho chodu výroby. Po desiatich rokoch potreboval zmenu a prijal prácu úplne mimo výrobu, posledné roky pôsobí ako Vedúci autoservisu, prijímací technik.
V súčasnosti je kandidát rozhodnutý nájsť si nové uplatnenie, nakoľko sa už nemá kam posúvať. Najradšej by pracoval na mieste, kde by uplatnil svoje dlhoročné skúsenosti pri práci vo výrobe - táto práca ho bavila a napĺňala. Bavil ho predovšetkým kontakt s ľuďmi, vie dobre komunikovať a vychádzať s inými a nemá problém získať si rešpekt.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
 • Nemecky – stredne pokročilý (B2)
 • Rusky – začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • Fakturácia - Expert
 • Personalistika - Expert
 • Pokladňa - Expert
 • Skladové hospodárstvo - Expert
 • Microsoft Excel - Pokročilý
 • Microsoft Word - Pokročilý
 • Microsoft Outlook

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Vedúci výroby
Preferované lokalita
Očakávaná mzda
 • 1450€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.450€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 1.450€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 156102
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.