Späť na vyhľadávanie

VRCHOLOVÝ MANAŽMENT

Som profesionál v oblasti sales a logistiky, mám vysoko rozvinuté analytické a technické myslenie, spojené so schopnosťou vybudovať dobré vzťahy na pracovisku, viesť a motivovať zverený tím. Počas svojej kariéry som viedol a zodpovedal za viacčlenné kolektívy. Som stotožnený s filozifoiu Lean manažmentu a pri komunikácii sa opieram o svoje rozvinuté soft skills.

Už viac ako 7 rokov pracujem ako Sales Executive pre Slovensko v spoločnosti 360 PAYS významného dodávateľa služieb v oblasti medzinárodnej prepravy. Podarilo sa mi uviesť 360 PAYS na trh prakticky od nuly a presadiť spoločnosť až na súčasnú pozíciu, rešpektovaného konkurenta TOP lídrov na trhu.

Počas svojej profesionálnej kariéry som pracoval na viacerých projektoch zameraných na uvedenie novej značky a produktov na trh. Významnou mierou som sa pričinil na uvedení celej produktovej divízie bielej techniky LG Electronics na slovenský trh, v spoločnosti ETA Slovakia, Home Credit Slovakia som významnou mierou prispel k zvýšeniu trhového podielu až na pozíciu číslo 1 na Slovensku.

Hovorím po anglicky, ovládam MS Office, rád pracujem s databázami a informáciami, neustále na sebe pracujem a vzdelávam sa. Nie som viazaný na jednu lokalitu a preto cestovanie, relokácia a pružný pracovný čas je pre mňa samozrejmosťou

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
 • A
 • B
Zručnosti
 • Soft Skills - advanced
 • IT user - advanced
 • IT development - medior
 • Negotation - advanced
 • Communication and Information flow - advanced
 • Analytical and Technical Skills - advanced
 • Team work - advanced
 • Logical approach - advanced

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • Živnosť
Preferované pozície
 • VRCHOLOVÝ MANAŽMENT
 • Prevádzkový riaditeľ
Preferované lokalita
 • celé Slovensko
Očakávaná mzda
 • 2500€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
Živnosť
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 156842
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.