Späť na vyhľadávanie

VRCHOLOVÝ MANAŽMENT

I am keen to capitalise on my success managing a team of up to 250 staff at Syncreon and Project Management and Implementation at Gefco SK that has ensured effective and timely distribution support to the customer, Jaguar Landover, within a highly unionised automotive production environment. I am now seeking a professional opportunity where my supply chain management, organisational, negotiation, staff management and customer relationship skills are of benefit.

Some relevant key points to consider

● Developing cooperative relationships and working with client policy deployment team at syncreon/Jaguar Landrover to monitor and develop KPIs, and ensure the provision and achievement of ‘best in class’ performance within the automotive industry.
● Project start up. Building processes and creating work flows and delivery patterns.
● Facility Management- Start of new warehouse build in UK & Slovakia.
● Purchase and design of specialist equipment and procurement support for business and building start ups
● Organising and leading the focus on improved productivity levels at syncreon/Jaguar Landrover through the delivery of continuous improvement initiatives whilst maximising efficiencies and best practice.
● Mentoring and coaching staff in management techniques at Nustar Energy, training new staff, and implementing and managing staff training programmes that successfully led to the promotion of two staff within my team to management level.
● Implementing an Excel spreadsheet for flow rates at Nustar Energy that significantly improved accuracy of information for staff use that enhanced service delivery to clients.
● Acting as Site Health and Safety representative at Nustar Energy by implementing and managing all processes and procedures on site to ensure staff and equipment meet regulatory standards at all times.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – expert (C2)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • Project Management
 • Risk Management
 • Team Building & Leadership
 • Quality Assurance
 • Relationship Building/Maintenance
 • Efficiency Improvement
 • Health & Safety
 • Systems Implementation/Management
 • Customer Service/Satisfaction
 • Supply Chain Management/Negotiation

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • Živnosť
Preferované pozície
 • VRCHOLOVÝ MANAŽMENT
 • Manažér zásobovania
Preferované lokalita
 • celé Slovensko
Očakávaná mzda
 • 4000€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
Živnosť
Očakávaná mzda
4.000€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 157056
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.