Späť na vyhľadávanie

Výkonný riaditeľ

Som skúsený líder v oblasti riadenia predaja a nákupu, špecialista na kľúčových zákazníkov a odborník na rozvoj podnikania s viac ako 12-ročnými skúsenosťami prevažne v automobilovom priemysle, ale s rozsiahlym prenosným súborom zručností.

Moje osvedčené výsledky zahŕňajú riadenie a dodávanie projektov podľa rozpočtu a budovanie, vedenie a rozvoj multikultúrnych, vysokovýkonných tímov, ktoré riadia strategické ciele, prinášajú pridanú hodnotu a budujú povedomie o spoločnosti a značke a zároveň maximalizujú finančnú návratnosť.
Medzi kľúčové oblasti odbornosti patrí automobilový priemysel; Predaj; Fleetový predaj; Zákaznícke procesy; priamy predaj; Správa kľúčových účtov; Projektový manažment; Rozvoj podnikania; Riadenie predaja a riadenie rozpočtu.
Počas svojej kariéry som dosiahol veľa úspechov, vrátane:
• Vybudované pevné partnerstvo v rámci OEM a dovozcov
• Nastavoval som nové rámce vozového parku pre transparentnú a rýchlejšiu podpornú komunikáciu v 60 % krajín
• Zvýšená ziskovosť na auto až o 20 % medziročne
• Stabilizoval podiel vozového parku na 65 % v celom regióne, čím sa zvýšila účinnosť aplikovanej podpory zo 75 % na 90 % medziročne

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské III. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
 • Nemecky – pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
 • B

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
 • Živnosť
Preferované pozície
 • Výkonný riaditeľ
 • Country manager
 • Riaditeľ / manažér podniku
 • Riaditeľ / manažér obchodu
 • Produktový manažér – marketing / reklama / PR
 • Obchodný riaditeľ
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2700€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP,Živnosť
Očakávaná mzda
2.700€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 156726
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.