Medzi našich klientov patria:

Referencie

Referencie

Povedali o nás:

“Kompletní zajištění přípravy a realizace celého výběrového řízení ze strany společnosti PROBS proběhlo naprosto profesionálně a s nadstandarní péčí. Přístup paní Harvaníkové k vyhledání a oslovení uchazečů, jejich koordinaci a zajištění veškerých potřebných aktivit hodnotím jako velmi profesionální a s přidanou hodnotou pro naši stranu. Spolupráci s paní Harvaníkovou mohu jedině doporučit.”

Radek Paulín, Commercial Director
WELEDA, spol. s r.o.

 

“Profesionálny a individuálny prístup, veľmi dobrá a korektná spolupráca. Oceňujeme rýchlosť ukončenia výberového konania k vzájomnej spokojnosti. V budúcnosti by sme neváhali znova spolocnsť PRO Business Solutions osloviť s obsadením ďalšej pozície.”

Mária Oráčová, Human Resources Generalist
ROCHE SLOVENSKO, s r.o.

 

“Mária helped me to find employees for a newly created company. Although the task was no so simple, it has been done well and fast. I also appreciate Mária’s very positive attitude for some my additional formal requests.”

Grzegorz Kazimierczak, President
GM System Integracja Systemow Inzynierskich Sp. z o.o.

 

“Agentúru PRO Business Solutions sme oslovili na základe ich prezentácie na webe. Od prvého stretnutia bolo jasné, že pracujú profesionálne. Okrem tejto agentúry sme oslovili aj dve ďalšie, ale po prvom stretnutí bolo jasné, že na spoluprácu si vyberieme práve túto agentúru. Kladením otázok o hľadanej pozícii, cez diskusiu a nasmerovanie ohľadom odmeňovania, až po vyjasnenie si profesionálnych a ľudských kvalít kandidáta na hľadanú pozíciu, ma presvedčili o svojich profesionálnych zručnostiach. Tie sa potvrdili aj počas celého procesu predstavenia 3 kandidátov a poradenskej činnosti o definitívnom výbere vhodného kandidáta. Dnes je vybraný kandidát už po skúšobnej dobe a sme veľmi spokojní s jeho pracovnými výkonmi. Agentúru PROBS odporúčam. Nám výber zabezpečovala pani S. Stránska a v budúcnosti sa na ňu opäť s dôverou obrátime, ak budeme potrebovať obsadiť kľúčovú pozíciu vo firme.”

Ing.arch. Darina Lalíková CSc., konateľka a šéfredaktorka
Vydavateľstvo Eurostav spol. s r.o.

 

“Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions hodnotím po osobnej skúsenosti s výberom nového člena tímu ako vysoko nadštandardnú. Veľmi oceňujem spôsob komunikácie, odborného poradenstva (bez dodatočných finančných investícií :-)), ako aj servis po ukončení výberového konania. Pri akejkoľvek spolupráci vždy očakávam proaktivitu a pridanú hodnotu, ktorú som v tomto prípade pocítila v plnej miere.”

Mariana Drobulová, Channel and trade marketing manager
Karlovarské minerální vody, a.s.

 

“Spolupráca s PRO Business Solutions bola veľmi profesionálna a promptná. Výsledok bol veľmi pozitívny a to úspešným rozšírením nášho pracovného tímu vhodným kandidátom.”

Lenka Bokesová, Test and Release Manager
Retailsoft, s. r. o., súčasť skupiny Bovertis

 

“Spoločnosť PRO Business Solutions sme oslovili na základe pozitívnej referencie od nášho obchodného partnera. Oceňujeme profesionálny prístup a dobrú organizáciu celého procesu, čo viedlo k úspešnému obsadeniu pracovnej pozície vhodným kandidátom.”

Bohumil Košecký, Manager Packaging
Deufol Slovensko s.r.o.