Medzi našich klientov patria:

PROBS referencie

PROBS referencie

Povedali o nás:

“Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions sme začali na základe odporúčania a musím priznať, že všetky superlatívy sa potvrdili, ba dokonca predčili naše očakávania. Veľmi si vážme profesionálny a otvorený prístup, odhodlanie pri obsadzovaní profilovo zložitých pozícií. Je jasné, že pre tím PRO Business Solutions je ich práca nielen povolaním, ale aj vášňou, ktorá sa odráža v perfektných výsledkoch. Kedykoľvek im zveríme do rúk vyhľadávanie kandidátov, vieme, že dostaneme to, čo hľadáme.”

Lucia Machová, Head of HR
Camfil s.r.o.

spolupráca na pozícii: APC Sales Engineer


“Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solution hodnotím ako vysoko profesionálnu, s individuálnym prístupom a veľmi dobrou spoluprácou. Každé výberové konanie prebehlo profesionálne a spoluprácu s pani Harvaníkovou a pani Stránskou hodnotím vysoko pozitívne. Môžem len odporúčať, pre každú spoločnosť je spolupráca s touto agentúrou len benefitom.”

Adriana Zebegneyova, EMEA AP/AR SSC Manager
GEODIS Slovensko s.r.o.

spolupráca na pozícii: Accountant – P2P/O2C Analyst


“Kompletní zajištění přípravy a realizace celého výběrového řízení ze strany společnosti PROBS proběhlo naprosto profesionálně a s nadstandarní péčí. Přístup paní Harvaníkové k vyhledání a oslovení uchazečů, jejich koordinaci a zajištění veškerých potřebných aktivit hodnotím jako velmi profesionální a s přidanou hodnotou pro naši stranu. Spolupráci s paní Harvaníkovou mohu jedině doporučit.”

Radek Paulín, Commercial Director
WELEDA, spol. s r.o.

spolupráca na pozícii: Key Account Manager pre SK


“Profesionálny a individuálny prístup, veľmi dobrá a korektná spolupráca. Oceňujeme rýchlosť ukončenia výberového konania k vzájomnej spokojnosti. V budúcnosti by sme neváhali znova spoločnosť PRO Business Solutions osloviť s obsadením ďalšej pozície.”

Mária Oráčová, Human Resources Generalist
ROCHE SLOVENSKO, s r.o.

spolupráca na pozícii: Sales Specialist for Molecular Diagnostics West


“Mária helped me to find employees for a newly created company. Although the task was no so simple, it has been done well and fast. I also appreciate Mária’s very positive attitude for some my additional formal requests.”

Grzegorz Kazimierczak, President
GM System Integracja Systemow Inzynierskich Sp. z o.o.

spolupráca na pozícii: CAx/PLM sales engineer


“Agentúru PRO Business Solutions sme oslovili na základe ich prezentácie na webe. Od prvého stretnutia bolo jasné, že pracujú profesionálne. Okrem tejto agentúry sme oslovili aj dve ďalšie, ale po prvom stretnutí bolo jasné, že na spoluprácu si vyberieme práve túto agentúru. Kladením otázok o hľadanej pozícii, cez diskusiu a nasmerovanie ohľadom odmeňovania, až po vyjasnenie si profesionálnych a ľudských kvalít kandidáta na hľadanú pozíciu, ma presvedčili o svojich profesionálnych zručnostiach. Tie sa potvrdili aj počas celého procesu predstavenia 3 kandidátov a poradenskej činnosti o definitívnom výbere vhodného kandidáta. Dnes je vybraný kandidát už po skúšobnej dobe a sme veľmi spokojní s jeho pracovnými výkonmi. Agentúru PROBS odporúčam. Nám výber zabezpečovala pani S. Stránska a v budúcnosti sa na ňu opäť s dôverou obrátime, ak budeme potrebovať obsadiť kľúčovú pozíciu vo firme.”

Ing.arch. Darina Lalíková CSc., konateľka a šéfredaktorka
Vydavateľstvo Eurostav spol. s r.o.

spolupráca na pozícii: Vedúci/vedúca pre obchod a marketing


“Napriek zložitej situácii na trhu práce ste nám dokázali ponúknuť, z môjho pohľadu, vysoko kvalitných uchádzačov. Aj keď vynaložená snaha obsadiť pozíciu neskončila pozitívnym výsledkom (pozícia bola obsadená pracovníkom zo zahraničia), verím, že naša prípadná spolupráca v budúcnosti bude úspešná.”

Jana Halašová, HR Manager.
Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

spolupráca na pozícii: Purchasing specialist


“Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions hodnotím po osobnej skúsenosti s výberom nového člena tímu ako vysoko nadštandardnú. Veľmi oceňujem spôsob komunikácie, odborného poradenstva (bez dodatočných finančných investícií :-)), ako aj servis po ukončení výberového konania. Pri akejkoľvek spolupráci vždy očakávam proaktivitu a pridanú hodnotu, ktorú som v tomto prípade pocítila v plnej miere.”

Mariana Drobulová, Channel and trade marketing manager
Karlovarské minerální vody, a.s.

spolupráca na pozícii: Trade Marketing Specialist


“Spolupráca s PRO Business Solutions bola veľmi profesionálna a promptná. Výsledok bol veľmi pozitívny a to úspešným rozšírením nášho pracovného tímu vhodným kandidátom.”

Lenka Bokesová, Test and Release Manager
Retailsoft, s. r. o., súčasť skupiny Bovertis

spolupráca na pozícii: Tester


“Spoločnosť PRO Business Solutions sme oslovili na základe pozitívnej referencie od nášho obchodného partnera. Oceňujeme profesionálny prístup a dobrú organizáciu celého procesu, čo viedlo k úspešnému obsadeniu pracovnej pozície vhodným kandidátom.”

Bohumil Košecký, Manager Packaging
Deufol Slovensko s.r.o.

spolupráca na pozícii: Logistik