Späť na zoznam
Obchodník v oblasti distribuce klimatizace (Praha a blízké okolí)

Obchodník v oblasti distribuce klimatizace (Praha a blízké okolí)

Pro našeho klienta působícího v oblasti vzduchotechniky hledáme vytrvalého kandidáta na pozici Obchodníka v oblasti distribuce klimatizace v Praze a blízkém okolí.

Popis práce

  • aktivní vyhledávání zákazníků (instalační firmy) v oblasti klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika v Praze a blízkém okolí,
  • obchodní péče o zákazníky, budování vztahů, vedení evidence,
  • iniciativní hledání možností, jak zvýšit prodej a lépe motivovat zákazníky,
  • zpracovávání cenových nabídek.

Predpoklady úspešného kandidáta

- příjemné vystupování a trpělivý obchodní přístup,
- znalost MS Office,
- technické vzdělání výhodou,
- praxe v oboru výhodou,
- schopnost orientovat se v technických podkladech v angličtině.

Ponúkané benefity

- zázemí v stabilní a rostoucí společnosti,
- zaškolování a zdokonalování znalostí v oblasti HVAC,
- možnost pracovat z domu a flexibilní pracovní doba,
- notebook, mobilní telefon a služební automobil i k soukromým účelům.

Pre koho budete pracovať?

- Naším klientom je nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vzduchotechniky.

Lokalita
Praha
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzda
40.000 Kč – 70.000 Kč /měsíc - včetně provizí z prodeje (výška je neomezená)
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, pomôžem vám nájsť prácu
Peter Vyslúžil
Peter Vyslúžil

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.