Späť na zoznam
Obchodný manažér/Account manažér v reklame

Obchodný manažér/Account manažér v reklame

Máte skúsenosti ACCOUNT MANAGERA v reklamnej oblasti? Pre nášho klienta z Bratislavy hľadáme vhodného kandidáta.

Popis práce

 • Starostlivosť o pridelených klientov, akvizícia nových klientov a obchodných príležitostí.
 • Zodpovednosť za vedenie obchodného prípadu v rámci celého procesu: oslovenie klienta, vedenie meetingu s klientom, prezentácia firemného portfólia, príprava a spracovanie ponuky, príjem objednávok, kooperácia s product oddelením, spolupráca s oddelením nákupu a marketingu, práca s vnútorným CRM systémom.
 • Zodpovednosť za tvorbu krátkodobého a dlhodobého plánovania akvizície pre daný región.
 • Definovanie predajných cieľov a plnenie predajného plánu.

Predpoklady úspešného kandidáta

 • Minimálne 2 ročná prax na pozícii Obchodný manažér/Account manažér v reklamnej spoločnosti - PODMIENKOU
 • Orientácia na klienta a dosahovanie stanovených obchodných cieľov - PODMIENKOU
 • Veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti
 • Tímový hráč

Ponúkané benefity

 • Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je na trhu 28 rokov
 • Príjemný pracovný kolektív
 • Možnosť profesijného rastu organizáciou firemných teambuildingov, školení, prezentácií a produktových roadshow
 • Office priestory v krásnom zelenom prostredí
 • Možnosť stravovania priamo v office kantíne
 • Parkovanie priamo pri budove spoločnosti
 • Zastávka MHD priamo pri budove.

Pre koho budete pracovať?

Náš klient sa zaoberá výrobou reklamných predmetov, ich potlačou, dovozom reklamných predmetov, tvorbou grafického designu, realizáciou informačných, navigačných a reklamných fasád, produkciu reklamnej tlače (letáky, prospekty, katalógy, časopisy, firemné tlačoviny atď).

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzda
1.500€ brutto
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, rada sa vám budem venovať
Iveta Šottníková
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.