Späť na zoznam
Online marketingový špecialista

Online marketingový špecialista

Máš skúsenosti s online marketingom a poznáš jeho pozadie? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť.

Popis práce

• Príprava, zadávanie, realizácia a vyhodnocovanie on-line kampaní podľa schváleného marketingového plánu
• Riadenie komunikácie značiek na sociálnych sieťach
• Spolupráca s externou agentúrou
• Administrácia web stránok spoločnosti
• Komplexné zabezpečenie online komunikácie spoločnosti (Youtube, Google, Facebook, Instagram, Spotify ...)

Predpoklady úspešného kandidáta

• VŠ marketing alebo IT výhodou
• Prax v online marketingu aspoň 2 roky (skúsenosti s online kampaňami – administratíva Facebook, Instagram, Google Analytics, Wordpress)
• AJ stredne pokročilý

Ponúkané benefity

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• kreatívna práca
• zaujímavé platové ohodnotenie
• využívanie anglického jazyka
• bohatý sociálny program pre zamestnancov

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť z oblasti FMCG.

Lokalita
Trnavský kraj
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzda
1.000€ -1.150€ brutto + 150€ prémie
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, rada sa vám budem venovať
Iveta Šottníková
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.