Späť na zoznam

Pracovná ponuka bola obsadená

Vyberte si z aktuálnych pracovných príležitostí (27), alebo sa zaregistrujte do Databázy kandidátov.

Strojný inžinier (Testovanie tepelnej techniky)

Strojný inžinier (Testovanie tepelnej techniky)

Pre nášho klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Strojný inžinier so skúsenosťami z strojného inžinierstva alebo dodávateľského inžinierstva.

Popis práce

  •  Popis, plánovanie, vykonávanie a vyhodnocovanie testov, pred uvedením produktov na trh.
  •  Zodpovednosť za obsah a metodickú správnosť interných a externých overovacích testov a popisu testu.
  •  Odvodzovanie nových a vylepšených testov na základe funkčnej analýzy, FMEA, noriem, požiadaviek trhu, analýzy vráteného tovaru na skrátenie času a úsilia na testovanie a porovnanie testovacích a terénnych podmienok z analýz prostredia a škôd. Štandardizujte sa nastavenie testov, šablóny popisu testov, šablóny testovacích správ a udržiavanie testovacej databázy.
  • Zdokonaľovanie procesov a metód na zvýšenie účinnosti a efektívnosti s ohľadom na štandardizáciu, automatizáciu, simuláciu, testovacie metódy.
  • Skúšobná expertíza na stanovenie požiadaviek na kvalitu a za podpory znalostí.

Predpoklady úspešného kandidáta

-  Držiteľ vysokoškolského II. stupňa vzdelania, zameranie strojné inžinierstvo alebo dodávateľské inžinierstvo. -  Ovládať anglický a slovenský jazyk v písomnej aj hovorenej forme - úroveň B2. -  Minimálne 1-3 roky praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii. -  Medzi vaše silné stránky patrí zmysel pre zodpovednosť, komunikačné schopnosti, znalosť štatistík tímovej práce a ste človek orientovaný na výsledky

Ponúkané benefity

- Okrem mzdy 2x ročne vyplácané bonusy vo výške mesačného platu pri dosiahnutých cieľoch - Práca sa dá z časti vykonávať formou Home Office. - Finančný príspevok 500eur na kotol vlastnej značky. - Príspevky zo sociálneho fondu, napríklad pri jubileách, odchode do dôchodku. - Spoločenské akcie, teambuildingy. - Dovolenka navyše 5 dní. - Zľavy do 50% u partnerských predajní v regióne. - Príspevok na III. pilier DDS

Pre koho budete pracovať?

Naším klientom je nadnárodná konštrukčná spoločnosť pôsobiaca v oblasti tepelnej techniky.

Lokalita
Skalica
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzda
od 1.500€ + polročné bonusy vo výške mesačného platu (pri splnení cieľov)
Pošlite mi životopis, pomôžem vám nájsť prácu
Peter Vyslúžil
Peter Vyslúžil