Späť na zoznam
Pracovník kontroly objednávok pre zákazníkov (potraviny, drogéria)

Pracovník kontroly objednávok pre zákazníkov (potraviny, drogéria)

Pracovník kontroly objednávok pre zákazníkov potravín a drogérií je zodpovedná osoba, ktorá sa zaoberá správou objednávok zákazníkov a zabezpečuje, aby tieto objednávky boli vybavené správne a včas. 

Popis práce

 • kontrola objednávok: Pracovník kontroly objednávok sa musí uistiť, že všetky objednávky sú správne spracované a včas. To zahŕňa overenie množstva a kvality produktov a zabezpečenie správneho balenia a dopravy.
 • sledovanie skladových zásob: Pracovník kontroly objednávok sleduje skladové zásoby, aby zabezpečil dostatočné množstvo produktov pre uspokojenie dopytu zákazníkov.
 • dokumentácia a správa: Pracovník kontroly objednávok zabezpečuje správnu dokumentáciu všetkých objednávok a ďalších súvisiacich procesov. 
 • práca na 160h, 8 a 12 h smeny na 4 dni, pondelok až piatok, doprava vrámci pobočiek.
 • fyzická kontrola a práca pri počítači.

Predpoklady úspešného kandidáta

 • detailný prístup
 • silná zameraná na dosiahnutie výsledku
 • schopnosť pracovať samostatne, byť flexibilný a zodpovedný, a preukázať vytrvalosť
 • dôveryhodnosť, schopnosť systematicky pracovať a dodržiavať stanovené termíny

Ponúkané benefity


 • kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti,
 • dni dovolenky naviac,
 • kompletné vstupné zaškolenie,
 • sociálny program, Firemné akcie, 
 • možnosť profesijného i osobného rastu,
 • rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov, 
 • voľna nad rámec zákona,  
 • benefit zľavových nákupov vo firemných prevádzkach.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je sklad eshopu s vlastnými prevádzkami.

Lokalita
blízko Trnavy, cca 25km
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP/ dohodou
Mzda
od 1.000€ brutto podľa skúsenosti a odmeny
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, pomôžem vám nájsť prácu
Peter Vyslúžil
Peter Vyslúžil

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Stránka je chránená pomocou Google reCaptcha. Ochrana osobných údajovpodmienky služby.