Späť na zoznam
Pracovník zákazníckeho oddelenia s cudzím jazykom

Pracovník zákazníckeho oddelenia s cudzím jazykom

Ovládaš nemčinu, angličtinu, taliančinu, španielčinu alebo francúzštinu a máš ekonomický background? Pre nášho klienta, nadnárodnú výrobnú spoločnosť v Považskej Bystrici hľadáme nového kolegu.

Popis práce

 • Komunikácia s internými a externými zákazníkmi za účelom rýchlej a včasnej úhrady pohľadávok a riešenia sporných otvorených položiek.
 • Rozhodovanie o uvoľnení blokovaných objednávok.
 • Posudzovanie úverového rizika a vykonávanie analýz úverovej bonity zákazníkov.
 • Identifikovanie hlavných príčin problémov, ktoré spôsobujú starnutie pohľadávok.
 • Komunikácia s manažmentom.
 • Školenie nových členov tímu.
 • Možnosť spolupráce pri navrhovaní a implementácii efektívnejších procesov.

Predpoklady úspešného kandidáta

 • ekonomický background veľkou výhodou,
 • aktívna znalosť slovom aj písmom aspoň jedného z uvedených cudzích jazykov (B2): nemecký, anglický, taliansky, španielsky, francúzsky jazyk
 • schopnosť profesionálne komunikovať,
 • základné znalosti MS Office,
 • tímový hráč,
 • zameranie na zákazníka,
 • organizačné schopnosti a samostatnosť.

Ponúkané benefity

- stabilné zamestnanie,
- priateľské pracovné prostredie,
- férový prístup k zamestnancom,
- príležitosti na osobný a profesionálny rozvoj,
- finančné a nefinančné benefity.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť.

Lokalita
Považská Bystrica
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzda
od 1.050€ do 1.200€ brutto + ročný bonus
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, pomôžem vám nájsť prácu
Iveta Šottníková
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.