Referencie

Teší nás každá spätná väzba od klienta, povedali o nás:

,,Spolupráca s pani Harvaníkovou zo spoločnosti PRO Business Solutions nám pomohla pri obsadení riadiacej pozície s veľmi vysokými nárokmi, pričom sme vyhodnotili ako nevyhnutnosť pri obsadzovaní tejto pozície spolupracovať s profesionálmi v tejto oblasti personálnej práce. Naše vysoké očakávania boli zo strany PRO Business Solutions v plnej miere naplnené a obidvaja finálni kandidáti, ktorí nám boli predstavení spĺňali nami požadované kritériá a našou jedinou „ starosťou" bolo, ktorého kandidáta vybrať. Vzhľadom k tejto úspešnej spolupráci sme spoločnosť PRO Business Solutions odporučili aj našim zahraničným klientom, ktorí potrebovali pomôcť pri obsadení rôznych pozícií vo svojich spoločnostiach."

pozícia Konateľ spoločnosti - audítor

JUDr. MAROŠ TÓTH, MBA

Rödl & Partner Advokáti, s. r. o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions sme začali na základe odporúčania a musím priznať, že všetky superlatívy sa potvrdili, ba dokonca predčili naše očakávania. Veľmi si vážme profesionálny a otvorený prístup, odhodlanie pri obsadzovaní profilovo zložitých pozícií. Je jasné, že pre tím PRO Business Solutions je ich práca nielen povolaním, ale aj vášňou, ktorá sa odráža v perfektných výsledkoch. Kedykoľvek im zveríme do rúk vyhľadávanie kandidátov, vieme, že dostaneme to, čo hľadáme.”

pozície Sales Engineer, Project Support, Technicko - obchodný zástupca, CAD junior, Financial Manager

Lucia Machová, Head of HR

Camfil s.r.o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PROBS hodnotíme veľmi pozitívne a profesionálne. Nesmierne si ceníme vysoké nasadenie a ochotu recruiterov pri obsadzovaní pracovných pozícií pre našu spoločnosť. Komunikácia so spoločnosťou je na vynikajúcej úrovni. Vždy nám ochotne vyjdu v ústrety a hľadajú kandidáta dovtedy, pokiaľ sa nenájde ten  najvhodnejší z najvhodnejších :) . Spoluprácu so spoločnosťou len a len odporúčame. Pri spoločnosti PROBS nás vždy napadne len jedna jediná asociácia a to – PRACOVITÉ AKO VČELIČKY."

pozície Brand Manager, Špecialista pre zavádzanie a správu HR informačných systémov

PhDr. Nikol Lanczova, Zástupca vedúceho oddelenia rozvoja ľudských zdrojov

I.D.C. Holding, a.s.

„Spoluprácu s pani Harvaníkovou a s pani Stránskou zo spoločnosti PRO Business Solutions hodnotím ako vynikajúcu. Veľmi si vážim ich záujem čo najlepšie pochopiť potreby nasej spoločnosti a ich snahu predstaviť nám najvhodnejších kandidátov. PRO Business Solutions nám pomohlo pri obsadení pozície s vysokými nárokmi, pri ktorej sme vlastnými silami nikoho nenašli, napriek viacerým mesiacom vyhľadávania. Nakoľko obidvaja kandidáti, ktorí sa dostali do finálneho kola, boli výborní a nechceli sme prísť ani o jedného, rozhodli sme sa oboch prijať. Na základe tohto úspechu, spolupracujeme s PRO Business Solutions aj pri obsadení ďalšej novovytvorenej pozície na našom oddelení.“

pozícia Product Manager

Raluca Benko, Strategic Marketing & Innovation Director

Up Slovensko, s. r. o.

,,Kompletní zajištění přípravy a realizace celého výběrového řízení ze strany společnosti PROBS proběhlo naprosto profesionálně a s nadstandarní péčí. Přístup paní Harvaníkové k vyhledání a oslovení uchazečů, jejich koordinaci a zajištění veškerých potřebných aktivit hodnotím jako velmi profesionální a s přidanou hodnotou pro naši stranu. Spolupráci s paní Harvaníkovou mohu jedině doporučit.”

pozícia Key Account Manager pre SK

Radek Paulín, Commercial Director

WELEDA, spol. s r.o.

,,Mária helped me to find employees for a newly created company. Although the task was no so simple, it has been done well and fast. I also appreciate Mária’s very positive attitude for some my additional formal requests.”

pozícia CAx/PLM sales engineer

Grzegorz Kazimierczak, President

GM System Integracja Systemow Inzynierskich Sp. z o.o.

,,Profesionálny a individuálny prístup, veľmi dobrá a korektná spolupráca. Oceňujeme rýchlosť ukončenia výberového konania k vzájomnej spokojnosti. V budúcnosti by sme neváhali znova spoločnosť PRO Business Solutions osloviť s obsadením ďalšej pozície.”

pozície Sales Specialist for Molecular Diagnostics West, IT& Workflow Specialist

Mária Nemčeková, Country Operations Specialist

ROCHE SLOVENSKO, s r.o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solution hodnotím ako vysoko profesionálnu, s individuálnym prístupom a veľmi dobrou spoluprácou. Každé výberové konanie prebehlo profesionálne a spoluprácu s pani Harvaníkovou a pani Stránskou hodnotím vysoko pozitívne. Môžem len odporúčať, pre každú spoločnosť je spolupráca s touto agentúrou len benefitom.”

pozícia Accountant – P2P/O2C Analyst, Sales manager

Adriana Zebegneyova, EMEA AP/AR SSC Manager

GEODIS Slovensko s.r.o.

,,Agentúru PRO Business Solutions sme oslovili na základe ich prezentácie na webe. Od prvého stretnutia bolo jasné, že pracujú profesionálne. Okrem tejto agentúry sme oslovili aj dve ďalšie, ale po prvom stretnutí bolo jasné, že na spoluprácu si vyberieme práve túto agentúru. Kladením otázok o hľadanej pozícii, cez diskusiu a nasmerovanie ohľadom odmeňovania, až po vyjasnenie si profesionálnych a ľudských kvalít kandidáta na hľadanú pozíciu, ma presvedčili o svojich profesionálnych zručnostiach. Tie sa potvrdili aj počas celého procesu predstavenia 3 kandidátov a poradenskej činnosti o definitívnom výbere vhodného kandidáta. Dnes je vybraný kandidát už po skúšobnej dobe a sme veľmi spokojní s jeho pracovnými výkonmi. Agentúru PROBS odporúčam. Nám výber zabezpečovala pani S. Stránska a v budúcnosti sa na ňu opäť s dôverou obrátime, ak budeme potrebovať obsadiť kľúčovú pozíciu vo firme.”

pozícia Vedúci/vedúca pre obchod a marketing

Ing.arch. Darina Lalíková CSc., konateľka a šéfredaktorka

Vydavateľstvo Eurostav spol. s r.o.

,,Napriek zložitej situácii na trhu práce ste nám dokázali ponúknuť, z môjho pohľadu, vysoko kvalitných uchádzačov. Aj keď vynaložená snaha obsadiť pozíciu neskončila pozitívnym výsledkom (pozícia bola obsadená pracovníkom zo zahraničia), verím, že naša prípadná spolupráca v budúcnosti bude úspešná.”

pozícia Purchasing specialist

Jana Halašová, HR Manager

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions hodnotím po osobnej skúsenosti s výberom nového člena tímu ako vysoko nadštandardnú. Veľmi oceňujem spôsob komunikácie, odborného poradenstva (bez dodatočných finančných investícií :-)), ako aj servis po ukončení výberového konania. Pri akejkoľvek spolupráci vždy očakávam proaktivitu a pridanú hodnotu, ktorú som v tomto prípade pocítila v plnej miere.”

pozícia Trade Marketing Specialist

Mariana Drobulová, Channel and trade marketing manager

Karlovarské minerální vody, a.s.

,,Spolupráca s PRO Business Solutions bola veľmi profesionálna a promptná. Výsledok bol veľmi pozitívny a to úspešným rozšírením nášho pracovného tímu vhodným kandidátom.”

pozícia Tester

Lenka Bokesová, Test and Release Manager

Retailsoft, s. r. o., súčasť skupiny Bovertis

,,Spoločnosť PRO Business Solutions sme oslovili na základe pozitívnej referencie od nášho obchodného partnera. Oceňujeme profesionálny prístup a dobrú organizáciu celého procesu, čo viedlo k úspešnému obsadeniu pracovnej pozície vhodným kandidátom.”

pozícia Logistik

Bohumil Košecký, Manager Packaging

Deufol Slovensko s.r.o.

Klienti

Naše služby už využilo viac ako 70 klientov, medzi nimi aj:

Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie