Späť na zoznam
Shift Leader

Shift Leader

Hľadáme dynamického a skúseného Shift Leadera, ktorý sa k tímu nášmu klienta. Ako Shift Leader budete zodpovedný za riadenie a koordináciu dennej prevádzky, zabezpečenie efektívneho chodu tímu a dosahovanie stanovených cieľov. Vašou úlohou bude motivovať a viesť zamestnancov, riešiť operatívne problémy a zabezpečiť vysokú úroveň zákazníckeho servisu.

Popis práce

 • Riadiť tím zamestnancov na pridelenom oddelení (40-50 zamestnancov).
 • Riadiť pridelené oddelenie s cieľom vyrábať v množstve a kvalite podľa požiadaviek výrobného planu.
 • Organizovať činnosti na pridelenom oddelení s cieľom napĺňať požiadavky výrobného planu.
 • Rozdeľovať prácu a zadeľovať úlohy v tíme, prideľovať zamestnancov na jednotlivé  linky za účelom čo najefektívnejšieho využitia pracovného
  potenciálu.
 •  Kontrolovanie a evidovanie dochádzky zamestnancov.
 • Pracovná doba: Práca na 3 zmeny PONDELOK-PIATOK (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

Predpoklady úspešného kandidáta

 • Prax na podobnej pozícii vo výrobnej sfére.
 • Skúsenosti s riadením ľudí a organizačné schopnosti.
 • Schopnosť riešiť problémy.
 • Veľkou výhodou sú technické znalosti a zručnosti.

Ponúkané benefity

 • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
 • Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze).
 • Čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania.
 • Odmeny vo výške 13-teho platu hodnotené na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca.
 • Vernostný bonus za odpracované roky vo výške 500€ pri 5 odpracovaných rokoch a 1000€ pri 10 odpracovaných rokoch.
 • Príspevok na svadbu vo výške 100€.
 • Príspevok na novonarodené dieťa vo výške 100€.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Lokalita
Levice
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
Mzda
fix 1300-1500€ v závislosti od skúseností kandidáta. Individuálny bonus do výšky 150€ vyplácaný mesačne. Zmenové príplatky a čiastočné preplácanie nákladov na dochádzanie do zamestnania. Preplácanie nadčasov v prípade ich vzniku.
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, pomôžem vám nájsť prácu
Peter Vyslúžil
Peter Vyslúžil

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Stránka je chránená pomocou Google reCaptcha. Ochrana osobných údajovpodmienky služby.