Späť na zoznam
Špecialista pre analýzu bezpečnosti systémov

Špecialista pre analýzu bezpečnosti systémov

Máš skúsenosť s analýzou automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení? Máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť v Žiline. Základná mesačná mzda: 1.300€ brutto mesačne + variabilná odmena.

Popis práce

– práca v medzinárodnom tíme analytikov funkčnej a technickej bezpečnosti v oblasti dopravných systémov,
– analýza bezpečnosti, bezpečnostných rizík a rizikových udalostí automatizovaných zabezpečovacích a riadiacich systémov a technických riešení,
– aplikácia bezpečnostných noriem a procesov.

Predpoklady úspešného kandidáta

– anglický jazyk – pokročilý (C1),
– vzdelanie v odbore technické, elektrotechnické, strojárske, IT, matematické,
– skúsenosti na podobnej pozícii výhodou,
– analytické a technické myslenie,
– systematickosť,
– samostatnosť,
– iniciatívny prístup k riešeniu zadaní,
– schopnosť dobre komunikovať,
– záujem rozvíjať svoje skúsenosti.

Ponúkané benefity

– práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
– práca v priateľskom kolektíve,
– sick days,
– teambuildingy,
– široká škála ďalších finančných aj nefinančných benefitov.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je nadnárodná priemyselná spoločnosť.

Lokalita
Žilina
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Mzda
od 1.300€ brutto/mesiac, viac v závislosti od praxe a skúseností + variabilná odmena
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, rada sa vám budem venovať
Silvia Stránska
Ing. Silvia Stránska

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.