Späť na vyhľadávanie

Vedúci prevádzky / predajne

Mám za sebou viacero pracovných skúsenosti, po skončení strednej školy zameranej na obchod a obchodné služby som začal pracovať v jednej obchodnej (retailovej) firme, kde som pracoval ako manažér oddelenia neskôr ako asistent regionálneho riaditeľa a nakoniec ako manažér marketingu, potom som pracoval vo verejnoprávnej inštitúcií na pozícií metodik/školiteľ správca IS ( informačného systému) a nakoniec som pracoval ako vedúci (manažér) predajne.
Myslím si že práca si vyžaduje poctivý prístup a plnú dôveru nadriadeného. Som človek, ktorého baví byť v centre diania veľkej spoločnosti a spolupodieľať sa na dosahovaní úspešných výsledkov spoločnosti. Mám príjemné a profesionálne vystupovanie, zvládam aj stresové situácie a dokážem sa flexibilne prispôsobiť akýmkoľvek okolnostiam na pracovisku .Vo viacerých situáciách viem byť diplomatický typ osobnosti, Som veselý a výrečný typ človeka.
komunikatívny, chcem sa spolupodieľať na dosahovaní dobrých výsledkov spoločnosti, som zodpovedný, tímový a precízny typ osobnosti s aktívnym prístupom v práci ale aj v súkromí, mám vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti.
Ovládam Anglický (pokročilí) a Nemecký (základy) jazyk. Ovládam počítačové programy Microsoft Excel, Microsoft Word, PowerPoint, Outlook a prácu na internete. V programe PowerPoint mám skúsenosti s prípravou rôznych prezentácií. Som držiteľom vodičského oprávnenia skupiny B (aktívny vodič).
Bavia má výzvy, som dynamická proaktívna osobnosť, flexibilný,

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské I. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – mierne pokročilý (B1)
 • Nemecky – začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
 • B

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Vedúci prevádzky / predajne
 • Administratívny pracovník
 • Archivár
Preferované lokalita
 • Bratislava
 • Malacky
Očakávaná mzda
 • 1100€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.100€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 156517
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.