Referencie kandidátov

Je pre nás potešením pomáhať kandidátom nájsť si novú prácu.
Teší nás samozrejme každá spätná väzba, ktorú sme od nich dostali:

Personálnu agentúru PRO Business Solution môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú novú prácu, zmenu, alebo skúšajú len svoje možnosti. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne komunikáciu, ktorá je v hľadaní najdôležitejšia. Želám agentúre veľa spokojných kandidátov.

Vladimír Š.
Kandidát na pozíciu
Senior System Engineer High Voltage

Odporučujem na základe vlastnej skúsenosti a oceňujem profesionálny prístup agentúry, príjemnú komunikáciu a záujem o uchádzača až po podpísanie pracovnej zmluvy.

Marek Š.
Kandidát na pozíciu
CAD Junior

Agentúru vrelo odporúčam. Oceňujem profesionálny prístup, záujem o uchádzača až do nástupu do nového zamestnania, podporu, rady a príjemnú komunikáciu. Ďakujem.

Drahoslava D.
Kandidátka na pozíciu
Manažér vývoja a implementácie technológií

Vďaka nim som získala zamestnanie nie v ľahkej "korona" dobe. Záujem počas celej doby výberového procesu, ale aj po nástupe do práce. Rozhovory plynuli prirodzene bez zbytočného stresu, či nervozity. Ďakujem.

Barbara H.
Kandidátka na pozíciu
Manažér nákupu a predaja rezaných kvetov

Chcel by som Vám poďakovať i keď ešte nepoznáme výsledok pohovoru, za výborný servis a starostlivosť o uchádzača o zamestnanie. Zatiaľ sa všetko udialo expresne rýchlo a profesionálne. Jednoducho som spokojný s Vašim prístupom. Tak som mal potrebu Vám to zdeliť, že čo ste mohli urobiť sa udialo a už je to na rozhodnutí potencionálneho zamestnávateľa. 🤞

Michal Č.
Kandidát na pozíciu
Supply Chain Coordinator

Profesionálny prístup, ústretová komunikácia, podpora, povzbudenie, rady, ako sa pripraviť na pohovor. Záujem o kandidáta aj počas ďalších kôl výberového konania, ktoré už viedla firma. Moja prvá skúsenosť s personálnou agentúrou a neviem si predstaviť lepšiu 🙂 . Z mojej strany maximálna spokojnosť.

Dana B.
Kandidátka na pozíciu
Senior Accountant

Vrelo odporúčam. Veľmi ľudský a empatický prístup. Skvelé poradenstvo a záujem o kandidáta počas celého výberového procesu. Čo sa nevidí často. 🙂

Stella K.
Kandidátka na pozíciu
Ekonóm Stavby

Rada by som vyzdvihla profesionálny a zároveň veľmi ľudský až empatický prístup ku kandidátovi. Aj vďaka odborným radám a motivácii som získala svoj dream job 😊 Prajem vám veľa úspešných a spokojných kandidátov.

Alena K.
Kandidátka na pozíciu
Finančný účtovník

Super, profesionálny prístup, veľmi dobrý kontakt. Odporúčam 🙂

Gabriel D.
Kandidát na pozíciu
Product Manager

Oceňujem veľmi profesionálny, rýchly a zároveň milý a ústretový prístup. Vyzdvihujem záujem o kandidáta počas celého výberového procesu. Ochota pomôcť aj poradiť v každej situácii. A nakoniec úprimná radosť na oboch stranách 🙂

Martina Ž.
Kandidát na pozíciu
Senior Brand Manager