Späť na vyhľadávanie

Area sales manager – obchod

Kandidát má ukončené stredoškolské vzdelanie na Strednej priemyselnej škole techniky a dizajnu, odbor pozemné stavby. V škole okrem iných odborných zručností získal aj znalosť čítania
technických výkresov budov.

Má znalosti s výpočtom tepelnej straty resp. tepelného zisku na budovách a na základe získaných výsledkov vie klientovi navrhnúť vykurovací alebo chladiaci systém.

Dnes už má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti obchodu a vďaka tomu, že si prešiel od pozície predajcov v obchode až po obchodných manažérov pre celé Slovensko, disponuje veľmi dobrými znalosťami typológie klientov, či už z oblasti B2B alebo B2C. Pohyboval sa v oblasti predaja a montáže okien a dverí,
sanity pre B2B a B2C ako aj v oblasti predaja patentovaných chladiacich a vykurovacích systémov pre veľké priemyselné haly.
Disponuje štandardnou užívateľskou úrovňou MS Office – /Excel, Word, PowerPoint, Outlook/, MS CRM Dynamics.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – stredne pokročilý (B2)
 • Poľsky – začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • MS Office Excel - užívateľ
 • MS Office Word - užívateľ
 • MS Office PowerPoint - užívateľ
 • Outlook/, MS CRM Dynamics - užívateľ

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Area sales manager – obchod
 • Area sales manager – obchod
 • Obchodný manažér
 • Obchodný riaditeľ
Preferované lokalita
 • Trenčín
 • Bratislava
 • Poprad
Očakávaná mzda
 • 2200€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.200€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.200€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 128746
Osobný recruiter
Ing. Silvia Stránska

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.