Späť na vyhľadávanie

Asistentka manažéra

Kandidát má rôznorodé skúsenosti hlavne v oblasti konštrukcie, predaja a marketingu. Na základe skúsenosti zistil že sa chce venovať tvorbe a marketingu.

V oblasti vzdelania absolvoval kandidát Obchodnú akadémiu v rokoch 2008-2012. Po ukončení štúdia pracoval ako asistent prevádzkar v reštaurácii a pohostinstve v rokoch 2012-2013.

Od roku 2014 až do súčasnosti sa kandidát venuje sprostredkovaniu predaja nehnuteľností v Egypte. začal sa popri realitnej činnosti pre tento obor kombinuje s tvorbou a správou obsahu na sociálnych sieťach ako Facebook a TikTok. Okrem toho zodpovedá za správu platených reklám na platformách ako Google. Kandidát je tiež čiastočne zodpovedný za web a komunikáciu firmy. V oblasti marketingu si stanovil cieľovú skupinu a snažil sa ju získať.
Začal sa venovať marketingu počas pandémie a okamžite vedel, že ho to bude baviť a uchvátila ho tvorivosť.

Predtým, ako sa kandidát pustil do sveta nehnuteľností a marketingu, pracoval ako asistent predaja. Neskôr prešiel do firmy, kde sa zaoberal čítaním izometrie, konštrukčných výkresov, zváraním a výrobou.

Skúsenosti s Google Analytics 4- robí v programe neustále. Google Datastudio zatiaľ nepoužíval. Práca s Google Tag Manager - ma kurz o ňom len ho nepotreboval nevyužiť.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Znaloť cudzích jazykov
Zručnosti
 • Budovanie brandu
 • Tvorba webu
 • Grafický dizajn
 • Google analitics
 • Socialne siete
 • SEO
 • Youtube marketing
 • Google reklamy
 • Facebook reklamy
 • Psychológia v marketingu
 • Content marketing
 • Copywriting marketingová stratégia

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Asistentka manažéra
 • Asistentka manažéra
Preferované lokalita
 • Košice
Očakávaná mzda
 • 1600€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.600€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 3.200€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 162504
Osobný recruiter
Peter Vyslúžil

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.