Späť na vyhľadávanie

IT projektový manažér

o spravoval som servisne zmluvy za viac, ako 600 Eur rocne , realizoval som predaj licencii celkovo za viac, ako 1 M eur
o Ako projektovy manager mam skusenosti viac ako 15 rokov, v oblastiach verejnej spravy, bankoveho sektora a skolstva
o riadil som desiatky projektov a obchodnych pripadov s heterogennymi, cca 20 clennymi timami, pozostavajucimi zo zamestnancov zamestnavatela a dodavatelov

o Mam dlhorocne skusenosti s riadenim projektov, tvorbou projektovych planov, kontrolingom stanovenych cielov a projektovou dokumentaciou.
o Mam dlhorocne skusenosti s pripravou rozpoctov zlozitych projektov
o Mam za sebou viacero uspesnych projektov postavenych na zelenej luke, od prezentacie projektu, cez kalkulacie, negociacie, riadenie vyvoja, testovanie az po spustenie do prevadzky
o Riadil som vyvoj cca 20 custom aplikacii roznej narocnosti a urcenia v prostredi Lotus/Domino.
o Pre SHMU som navrhol a zrealizoval v spolupraci s odbornikmi pre jednotlive oblasti, dohladove centrum s obsluznym software, pre sledovanie hydrologickej situacie na uzemi SR, pre vsetky vodne toky, so zaclenenim hydrologickych a meteorolickych udajov z automatickych stanic, radarov, druzic a hydrologickych a meteorologickych predpovednych modelov.
o Zabezpecoval som prevadzku a spravu weboveho sidla ministerstva zahranicnych veci SR a aplikacii poskytujucich datovy support pre toto sidlo.
o Riadil som redizajn stranok weboveho sidla pre Sberbank
o Riadil som implementaciu kolaboracneho nastroja IBM Connection, co je nieco podobne, ako firemny facebook pre Technicku univerzitu v Kosiciach. Rovnako som riadil nasadenie elearningoveho software Xylem pre Trenciansku univerzitu Alexandra Dubceka, spolu s tvorbou elektronickych skolskych studijnych materialov.
o Pre vydavatelstvo PETIT PRESS som riadil migraciu HW infrastruktury do jedneho centra, vratane vyberu, obstarania a nasadenia diskovych poli, ako aj konsolidaciu LAN/WAN prostredia.
o Dlhodobo som posobil na obchodnych poziciach, ako account manager, za stranu dodavatela, aj na strane objednavatela, takze poznam pohlady z oboch stran barikady
o Mam dlhorocne skusenosti s udrziavanim vztahov s klientami
o Mam dlhorocne slusenosti s pre-sale a obchodnymi aktivitami, pripravou kalkulacii, ponukovanim, negociaciami o zmluvach a vyjednavanim o cenovych ponukach s obchodnymi partnermi.
uspesne som absolvoval medzinarodnu certifikaciu projektoveho managementu IPMA level B

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – mierne pokročilý (B1)
 • Nemecky – začiatočník (A2)
 • Maďarsky – pokročilý (C1)
 • Rusky – stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz
 • B

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • IT projektový manažér
 • Key account manager – obchod
Preferované lokalita
 • celé Slovensko
Očakávaná mzda
 • 2500€
Stav kandidáta
Nespohorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 160996
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.