Späť na vyhľadávanie

Key account manager – FMCG

Kandidát je príjemný, zrelý štyridsiatnik z Trenčína. V oblasti FMCG
pracuje od roku 2009. Pozíciu KAM FMCG zastáva takmer 6 rokov. Jeho jediným zamestnávateľom za posledných 12 rokov bola mliekarenská spoločnosť – výrobca mliečnych výrobkov (jogurty, smotany, syry, nátierky). Kandidát v roku 2009 nastúpil do spoločnosti na pozíciu Obchodný zástupca, postupne sa vypracoval na pozíciu Area Sales Managera. V roku
2015 mu bola spoločnosťou ponúknutá pozícia Key Account Managera.

Zo svojej pozície si prešiel spoluprácou so všetkými nadnárodnými sieťami – moderným trhom aj sieťami tradičného trhu. Spolupracoval so spoločnosťami Kaufland, Lidl, METRO, Makro, CBA. V súčasnosti jeho kľúčovými zákazníkmi sú TESCO, Billa a slovenská centrála COOP so spotrebnými družstvami. So svojim šéfom na polovicu riešia aj exportné aktivity – Maďarsko, Rumunsko, má partnerov aj v ČR. Pracuje s rýchloobrátkovým tovarom, s krátkou dobou trvanlivosti (max. 70 dní).

Jeho anglický jazyk je na pokročilej úrovni, pred tým, ako sa zamestnal u svojho súčasného zamestnávateľa, 4 roky žil a pracoval v Londýne. Zároveň aj v súčasnosti využíva anglický jazyk pracovne na pravidelnej báze, nakoľko jeho exportní partneri sú zo zahraničia. Novým pracovným príležitostiam je otvorený z dôvodu, že u jedného zamestnávateľa už pracuje dlhú dobu. Vie byť plne samostatný.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
  • Anglicky – pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
  • B
Zručnosti
  • PC -MS Office -Word, Excel, PowerPoint (advance)

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
  • TPP
Preferované pozície
  • Key account manager – FMCG
  • Key account manager – obchod
  • Area sales manager – obchod
Preferované lokalita
  • Bratislava
Očakávaná mzda
  • 2500€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.500€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 145819
Osobný recruiter
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.