Späť na vyhľadávanie

Operátor strojov a zariadení – strojárstvo

Jedná sa o mladého takmer 21 ročného muža zo Senca. Je vyučený, vyše dvoch rokov pracoval v spoločnosti, ktorá sa zaoberá predajom kancelárskeho nábytku. Náplňou práce kandidáta bolo montovať a inštalovať nábytok. Začiatkom tohto roku zo spoločnosti odišiel kvôli inej pracovnej príležitosti, kde mal mať vyšší plat. No vzhľadom na skutočnosť, že spoločnosť začala mať kvôli korone odstávky vo výrobe, pre zamestnancov nebolo dostatok práce a nížili sa výrazne mzdy. Z tohto dôvodu kandidát v júly tohto roka zo spoločnosti po takmer pol roku odišiel a hľadá si inú prácu. Teraz momentálne brigáduje, stále sa snaží pracovať. Práca na 3 smeny mu neprekáža, pracoval takto aj v predchádzajúcej spoločnosti.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
  • Anglicky – začiatočník (A2)
Zručnosti
  • Adobe Premiere Pro - Základy

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
  • TPP
Preferované pozície
  • Operátor strojov a zariadení – strojárstvo
  • Stolár – drevospracujúci priemysel
  • Predavač
  • Skladník
Preferované lokalita
  • Bratislava
Očakávaná mzda
  • 950€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
950€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 950€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 149988
Osobný recruiter
Mgr. Iveta Šottníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.