Späť na vyhľadávanie

Skladník

Kandidát je skúsený pracovník v oblasti logistiky a skladovej správy. Vie sa dopraviť vlastným autom na pracovisko. Vykonával rovnakú činnosť pre Tesco v Senci.

Vo svojej profesionálnej kariére sa kandidát zameriaval predovšetkým na pozície v oblasti skladovania a logistiky. Od januára 2017 do novembra 2023 pracoval ako skladník v okrese Senec, kde získal cenné skúsenosti s ovládaním vysokozdvižných vozíkov (VZV), prácou s PC a skenermi, ako aj s balením výrobkov a obsluhou strojov. Odišiel pretože im nenavyšovali platy, aj keď musel podávať vyšší výkon nakoľko tam bola vysoká fluktuácia zamestnancov.

Pred tým, od januára 2014 do júna 2016, pôsobil kandidát v pozícii booking/skladníka, taktiež v okrese Senec. Jeho práca tu zahŕňala prácu s počítačmi a účasť na konsolidačných procesoch.

Jeho skúsenosti sú ešte širšie, keďže od marca 2012 do novembra 2014 pracoval v spoločnosti v okrese Senec. Tu sa venoval triedeniu tovaru podľa systémových požiadaviek, tlači etikiet a ďalších kontrolných činností.

Okrem praktických zručností v oblasti skladového hospodárstva, práce s počítačom a vysokozdvižnými vozíkmi, má kandidát tiež základné znalosti v Microsoft Excel. Tieto technické a softvérové zručnosti ho činia cenným zamestnancom v každom logistickom a skladovom prostredí.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Stredoškolské s maturitou
Znaloť cudzích jazykov
 • Maďarsky – expert (C2)
Vodičský preukaz
 • A
 • B
 • C
 • D
Zručnosti
 • Skladové hospodárstvo - Pokročilý
 • Práca s počítačom - Pokročilý
 • Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý
 • Microsoft Excel - Mierne pokročilý
 • Pc
 • ovládanie strojov

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Skladník
 • Skladník
Preferované lokalita
 • Galanta
Očakávaná mzda
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
Platba
Na vyžiadanie
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 163914
Osobný recruiter
Peter Vyslúžil

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.