Späť na vyhľadávanie

Skladník

Kandidát má skúsenosti v oblastiach skladníctva, ako pomocný kuchár a či stavebných práv prác. V oblasti skladníkova má praktické znalosti, 2022 si spravil aj kurz na vysokozdvižný vozík, ten mu začiatkom roka vypršal musí si ho iba obnoviť.

Najnovšie pracoval od marca ako brigádnik na čiastočný úväzok, len si hľadá prácu na TPP a nemal tam tu možnosť. Predtým, v januári a februári 2023, pracoval ako pomocný kuchár v Senci kde sa im nedarilo. Predtým pracoval krátko pre firmu, ale tým že robil aj so strýkom stavebné práce tak 20h denne mu bolo už veľa tak pokračoval v stavebných prácach nakoľko mali veľa zákaziek.

Od septembra do novembra 2022 bol zamestnaný v spoločnosti v Senci. V máji až júli 2021 pracoval ako Picker, neskoršie ako skladník s VZV cez agentúru Mamut.

Informácie o kandidátovi

Znaloť cudzích jazykov
Zručnosti
  • Skladnik - Mierne pokročilý
  • Pomocny kuchár - Mierne pokročilý
  • Terénne práce - Pokročilý

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
  • TPP
Preferované pozície
  • Skladník
  • Skladník
  • Kuchár
  • Vodič vysokozdvižného vozíka
Preferované lokalita
  • Senec
Očakávaná mzda
  • 1030€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
1.030€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.060€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 162440
Osobný recruiter
Peter Vyslúžil

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.