Späť na vyhľadávanie

Strategic & Process Consultant

Kandidát je veľmi sympatická a komunikatívny mladý muž. Jeho hlavnou náplňou práce v súčasnosti je podpora pre operatívne tímy v rôznych krajinách. Po ukončení štúdia pracoval 3 roky na pozícii BID Support Specialist servis centre nadnárodnej spoločnosti, kde získal prvé skúsenosti s medzinárodným supportom. Následne pôsobil 3 roky opäť v nadnárodnej spoločnosti, najskôr na pozícii Process Analyst a neskôr ako Junior Team leader. Posledných 5 rokov pôsobí na pozícii Process Manager for P2P v nadnárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácií. Náplň jeho práce je možné zhrnúť do troch hlavných oblastí:
1. štandardizácia systému - implementácia SAP do spoločností, ktoré pribudli do skupiny. Najskôr urobil Assessment, identifikoval procesy, urobil analýzu, testing, nastavil systémy, implementoval procesy, poskytoval support a zaškoľoval užívateľov.
2. reportingové tooly - napríklad identifikácia neefektivity procesov, návrh a implementácia automatických riešení, príprava dokumentácie, spolupráca s externou firmou, ktorá procesy programovala.
3. samotná implementácia toolov v SAP, napr pre nákup, vyhľadávanie dodávateľov, zisťoval potreby oddelenia a nastavil daný tool, zaškolil ľudí.
Táto práca ho baví a napĺňa, ale v poslednej dobe kvôli organizácii práce ubúda procesno - biznisového a naopak pribúda "politické" (vyjednávanie so zákazníkom), čo nie celkom rád robí. Preto je v súčasnosti otvorený pre nové príležitosti, kde by uplatnil svoje skúsenosti a mohol a ďalej rozvíjať.

Informácie o kandidátovi

Vzdelanie
 • Vysokoškolské II. stupňa
Znaloť cudzích jazykov
 • Anglicky – pokročilý (C1)
 • Španielsky – pokročilý (C1)
 • Taliansky – úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
 • B
Zručnosti
 • Microsoft Excel - Advanced
 • Microsoft Word - Advanced
 • Microsoft PowerPoint - Advanced
 • SAP Materials Management (MM) - Advanced
 • SAP Ariba - Skillful

Požiadavky na zamestnanie

Typ spolupráce
 • TPP
Preferované pozície
 • Strategic & Process Consultant
 • Procesný inžinier
 • Vedúci tímu služieb zákazníkom
Preferované lokalita
 • Bratislava
Očakávaná mzda
 • 2500€
Stav kandidáta
Spohovorovaný
Typ spolupráce
TPP
Očakávaná mzda
2.500€
Platba
Kontakt podľa cenníka od 29€ a 2.500€ pri nástupe
Mám záujem o kontakt
ID kandidáta: 157422
Osobný recruiter
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o kontakt na kandidáta

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.

Vyplňte formulár

Pošlite svoje kontaktné údaje prostredníctvom formulára. Po odoslaní vám príde notifikácia s potvrdením prijatia žiadosti.

Kontakt

V krátkom čase vás bude kontaktovať náš recruiter ohľadom objednávky a popisu pozície. Následne preveríme záujem o vašu pozíciu a účasť na výberovom konaní u kandidáta.

Pohovor

Sprístupníme vám v klientskej zóne úplný životopis kandidáta, následne ho môžete kontaktovať a pozvať na pohovor.