Referencie klientov

Zaujali vás naše služby a uvažujete o spolupráci s nami?
Prečítajte si, čo o nás povedali naši spokojní klienti:

"Spolupráca so spoločnosťou PRO Business Solutions nám priniesla do tímu skúsených kolegov na kľúčových pozíciách, ktoré vyžadujú špecifické schopnosti a ťažko sa obsadzujú. Veľmi rada s nimi spolupracujem a odporúčam ich „všetkými desiatimi" nakoľko dokážu nájsť doslova ihlu v kôpke sena. Komunikácia je bezproblémová a oceňujem profesionálny a individuálny prístup zo strany celého tímu. Ďakujem za skvelú prácu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!"

Úspešne obsadené pozície:

Supply Chain Manager, Production Manager, Senior Accountant

Romana Prozzillo Weis, HR Manager

FARMOL SLOVAKIA s.r.o.

"Veľmi pozitívna skúsenosť s personálnou agentúrou PRO Business Solutions. Ich profesionálny prístup a starostlivosť o naše potreby viedli k tomu, že nám dodali skvelého zamestnanca. Komunikácia bola vynikajúca, a celkový proces bol hladký a efektívny. Odporúčam túto agentúru každému, kto hľadá spoľahlivého partnera v oblasti náboru pracovnej sily."

Úspešne obsadené pozície:

Hlavný účtovník

Bc. Katarína Bertóková, HR generalist / Personalista

DER Touristik SK a.s.

"Ráda bych vřele doporučila personální agenturu PRO Business Solutions, která je pro nás nepostradatelná v oblasti náboru zaměstnanců. Spolupracujeme společně na obsazování obchodních pozic po celém Slovensku od obchodních zástupců až po vedoucí pozice. Hned od začátku mě nadchla jejich výborná komunikace. Byli rychlí a efektivní v reakci na naše potřeby a přání. Během několika dnů jsme obdrželi rychlé doporučení kvalitních kandidátů, kteří perfektně pasují do našeho týmu. Není to jen o rychlosti, ale také o kvalitě. Personální agentura PRO Business Solutions poskytuje profesionální konzultace a stará se o to, aby vybraní kandidáti byli skutečně dobře připraveni na novou pracovní výzvu. Celkově je naše spolupráce s PRO Business Solutions velmi pozitivní a mohu je s klidem doporučit všem, kteří hledají spolehlivého partnera pro nábor zaměstnanců. Děkuji PRO Business Solutions za jejich skvělou práci."

Úspešne obsadené pozície:

Team Leader SK, Area Sales Manager, Key account manager, Obchodný zástupca,

Lenka Martínková, HR Generalist CZ&SK

Orbico s.r.o.

"Rada by som sa podelila o svoje skúsenosti so spoluprácou s kolegyňami zo spoločnosti PRO Business Solution s.r.o. v oblasti výberu kandidátov. Počas nášho spoločného projektu som mala možnosť vidieť, ako kolegyne prejavujú vynikajúce schopnosti v oblasti ľudských zdrojov a talentového manažmentu. Boli veľmi systematické, mali proaktívny prístup a dôkladné pri hodnotení žiadostí o prácu, čím zabezpečili, že sme získali najlepších kandidátov pre naše otvorené pozície. Ich schopnosti rozpoznať potenciál kandidátov, ako aj získať informácie o ich skúsenostiach, zručnostiach a motivácii prostredníctvom pohovorov boli kľúčovými faktormi pre úspech nášho projektu. Na základe mojej skúsenosti vám môžem s istotou povedať, že by boli skvelým prínosom pre organizáciu, ktorá hľadá odborníka v akejkoľvek oblasti. Ďakujem veľmi pekne a verím, že naša spolupráca bude naďalej pokračovať a bude úspešná."

Úspešne obsadené pozície:

Accounting professional, HR & Office Assistant, System administrator for SAP financial modul

Monika Žitňanská, Head of HUB CEE - Accounting & Controlling

Siemens Energy, s.r.o.

"S personálnou spoločnosťou PRO Business Solution som spolupracoval prvý krát na výbere zamestnanca na mzdové oddelenie. Spolupráca bola výborná a zamestnanca mi na počudovanie našli veľmi rýchlo, čo mi aj hneď komunikovali. So zamestnankyňou sme zatiaľ veľmi spokojní a už jej minula aj skúšobná doba. Komunikácia s PROBS bola na vysokej úrovni a veľmi promptná a profesionálna. Dokonca sa pýtali aj na feedback na zamestnanca, čo sa mi u veľa personálnych agentúr predtým vôbec nestalo. Ďakujem ešte raz za výbornú spoluprácu a iste zostaneme v kontakte aj pri výbere ďalších zamestnancov v budúcnosti. Iste by som túto spoločnosť odporúčal aj ďalším známym a bývalým kolegom."

Úspešne obsadené pozície:

Semi-senior payroll accountant

Andrej Bajúsz, Ing., Managing Director

Process Solutions s.r.o.

"I just wanted to thank you for your dedication, work, and great results. It's really an honor to work with an agency that is so committed in finding quality candidates in short period of time. Peter did amazing work and communication with him is very easy and flow."

Úspešne obsadené pozície:

Technical support, Sales Representative

Ursula Kremenić, M.A.Psych.

Alarm automatika d.o.o.

"Služby personálnej agentúry PRO Business Solutions využívame hlavne pri vyhľadávaní kandidátov na náročné pozície, ktoré vyžadujú špecifické vzdelanie a neobvyklé skúsenosti a schopnosti. Nájsť takýchto jedinečných ľudí považujeme za najsilnejšiu stránku PROBS a s týmto typom požiadaviek sa obraciame už len na tím tejto agentúry. Zároveň vďaka viacročnej spolupráci pozná PROBS špecifiká nášho podnikania a firemného prostredia, čo nám uľahčuje komunikáciu a stretávame sa len s kandidátmi, ktorí hladko zapadnú do našej spoločnosti."

Úspešne obsadené pozície:

Manažér vývoja a implementácie technológií, Marketingový manažér, Senior Marketing specialist for International markets, Manažér medicínskych reprezentantov, IT Support

Ing. Zuzana Chrenčíková, HR Manager / Senior Executive

Cord Blood Center AG

"We are very satisfied with the process of Executive Search, the proposed candidates and the fact that we could have a new Finance manager onboard in such a short time."

Úspešne obsadené pozície:

Plant Manager, Finance Manager, Accounting Manager, Quality Manager

Stefan VANDEPAER, Group Finance Director

ASPEL Group

"Thanks for your job and well done!!! I can with any doubts recommend other businesses to work with PRO Business Solutions agency and happy to contact you again for any new recruiting in the case we have a demand."

Úspešne obsadené pozície:

Operational Manager, Senior Accountant/Office Manager

Michael Handke, Group CFO

Papier-Mettler KG

"S personálnou agentúrou PRO Business Solutions v rámci METRO spolupracujeme v oblasti recruitingu už dlhšie obdobie a rada by som touto cestou ocenila najmä profesionalitu celého tímu, prístup a veľmi milú priateľskú komunikáciu. Tento skvelý tím profesionálov vám dodá HR služby vždy vo vysokej kvalite a ako bonus, s radosťou a úsmevom 😊. Oceňujeme aj spôsoby hľadania kandidátov v zmysle inovácií a zohľadnenia modernej „digital doby". Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu 😊."

Úspešne obsadené pozície:

Department manager, Špecialista výstupnej kontroly, Vedúci prevádzky

Lucia Paldanova, HR Specialist Senior

METRO Cash & Carry SR s.r.o.

,,Spolupráca s pani Harvaníkovou zo spoločnosti PRO Business Solutions nám pomohla pri obsadení riadiacej pozície s veľmi vysokými nárokmi, pričom sme vyhodnotili ako nevyhnutnosť pri obsadzovaní tejto pozície spolupracovať s profesionálmi v tejto oblasti personálnej práce. Naše vysoké očakávania boli zo strany PRO Business Solutions v plnej miere naplnené a obidvaja finálni kandidáti, ktorí nám boli predstavení spĺňali nami požadované kritériá a našou jedinou „ starosťou" bolo, ktorého kandidáta vybrať. Vzhľadom k tejto úspešnej spolupráci sme spoločnosť PRO Business Solutions odporučili aj našim zahraničným klientom, ktorí potrebovali pomôcť pri obsadení rôznych pozícií vo svojich spoločnostiach."

Úspešne obsadené pozície:

Konateľ spoločnosti - audítor, Asistent/ka audítora

JUDr. MAROŠ TÓTH, MBA

Rödl & Partner Advokáti, s. r. o.

,,Profesionálny a individuálny prístup, veľmi dobrá a korektná spolupráca. Oceňujeme rýchlosť ukončenia výberového konania k vzájomnej spokojnosti. V budúcnosti by sme neváhali znova spoločnosť PRO Business Solutions osloviť s obsadením ďalšej pozície.”

Úspešne obsadené pozície:

Sales Specialist for Molecular Diagnostics West, IT& Workflow Specialist, Business & Process IT Specialist, Laboratory Information System Specialist/Consultant

Mária Nemčeková, Country Operations Specialist

ROCHE SLOVENSKO, s r.o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PROBS hodnotíme veľmi pozitívne a profesionálne. Nesmierne si ceníme vysoké nasadenie a ochotu recruiterov pri obsadzovaní pracovných pozícií pre našu spoločnosť. Komunikácia so spoločnosťou je na vynikajúcej úrovni. Vždy nám ochotne vyjdu v ústrety a hľadajú kandidáta dovtedy, pokiaľ sa nenájde ten  najvhodnejší z najvhodnejších :) . Spoluprácu so spoločnosťou len a len odporúčame. Pri spoločnosti PROBS nás vždy napadne len jedna jediná asociácia a to – PRACOVITÉ AKO VČELIČKY."

Úspešne obsadené pozície:

Vedúci výroby, Brand Manager, Špecialista pre zavádzanie a správu HR informačných systémov

PhDr. Nikol Lanczova, Zástupca vedúceho oddelenia rozvoja ľudských zdrojov

I.D.C. Holding, a.s.

„Spolupráce s PRO Business Solutions je vždy velmi příjemná a vážíme si jejich profesionálního přístupu. Oceňujeme zejména kvalitu doporučovaných kandidátů a také výbornou, rychlou a vždy vstřícnou komunikaci."

Úspešne obsadené pozície:

Advokát / Advokátka (obchodné právo, fúzie a akvizície), Koncipient/ka

Ing. Daniel Soukup, HR ředitel

HAVEL & PARTNERS s.r.o.

,,Kompletní zajištění přípravy a realizace celého výběrového řízení ze strany společnosti PROBS proběhlo naprosto profesionálně a s nadstandarní péčí. Přístup paní Harvaníkové k vyhledání a oslovení uchazečů, jejich koordinaci a zajištění veškerých potřebných aktivit hodnotím jako velmi profesionální a s přidanou hodnotou pro naši stranu. Spolupráci s paní Harvaníkovou mohu jedině doporučit.”

Úspešne obsadené pozície:

Key Account Manager pre SK

Radek Paulín, Commercial Director

WELEDA, spol. s r.o.

"Profesionálny prístup, ochota, veľmi dobrá – aktívna spolupráca, nikdy som nemala pocit, aj keď som sa sama nemala vždy čas venovať recruitmentu, a pozície, ktoré obsadzujeme sú naozaj veľmi špecifické, že by výberový process zostal niekde "zabudnutý". Vytrvalo a neúnavne sa snažili nájsť nám kvalitných kandidátov. Páči sa mi, že ak sa jedná o veľmi špecifickú pozíciu, dopýtajú si potrebné informácie aj dodatočne, aby našli kandidátov ktorí naozaj spĺňajú požiadavky."

Úspešne obsadené pozície:

Business process owner oneERP, Senior System Engineer High Voltage

Lucia Valachová, HR Business Partner

Hitachi Zosen Inova Slovakia s.r.o.

„Spoluprácu s pani Harvaníkovou a s pani Stránskou zo spoločnosti PRO Business Solutions hodnotím ako vynikajúcu. Veľmi si vážim ich záujem čo najlepšie pochopiť potreby nasej spoločnosti a ich snahu predstaviť nám najvhodnejších kandidátov. PRO Business Solutions nám pomohlo pri obsadení pozície s vysokými nárokmi, pri ktorej sme vlastnými silami nikoho nenašli, napriek viacerým mesiacom vyhľadávania. Nakoľko obidvaja kandidáti, ktorí sa dostali do finálneho kola, boli výborní a nechceli sme prísť ani o jedného, rozhodli sme sa oboch prijať. Na základe tohto úspechu, spolupracujeme s PRO Business Solutions aj pri obsadení ďalšej novovytvorenej pozície na našom oddelení.“

Úspešne obsadené pozície:

Product Manager

Raluca Benko, Strategic Marketing & Innovation Director

Up Slovensko, s. r. o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions sme začali na základe odporúčania a musím priznať, že všetky superlatívy sa potvrdili, ba dokonca predčili naše očakávania. Veľmi si vážime profesionálny a otvorený prístup, odhodlanie pri obsadzovaní profilovo zložitých pozícií. Je jasné, že pre tím PRO Business Solutions je ich práca nielen povolaním, ale aj vášňou, ktorá sa odráža v perfektných výsledkoch. Kedykoľvek im zveríme do rúk vyhľadávanie kandidátov, vieme, že dostaneme to, čo hľadáme.”

Úspešne obsadené pozície:

Sales Engineer, Project Support, Technicko - obchodný zástupca, CAD junior, Financial Manager

Lucia Machová, Head of HR

Camfil s.r.o.

,,Mária helped me to find employees for a newly created company. Although the task was no so simple, it has been done well and fast. I also appreciate Mária’s very positive attitude for some my additional formal requests.”

Úspešne obsadené pozície:

CAx/PLM sales engineer

Grzegorz Kazimierczak, President

GM System Integracja Systemow Inzynierskich Sp. z o.o.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions hodnotím po osobnej skúsenosti s výberom nového člena tímu ako vysoko nadštandardnú. Veľmi oceňujem spôsob komunikácie, odborného poradenstva (bez dodatočných finančných investícií :-)), ako aj servis po ukončení výberového konania. Pri akejkoľvek spolupráci vždy očakávam proaktivitu a pridanú hodnotu, ktorú som v tomto prípade pocítila v plnej miere.”

Úspešne obsadené pozície:

Trade Marketing Specialist

Mariana Drobulová, Channel and trade marketing manager

Karlovarské minerální vody, a.s.

,,Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solution hodnotím ako vysoko profesionálnu, s individuálnym prístupom a veľmi dobrou spoluprácou. Každé výberové konanie prebehlo profesionálne a spoluprácu s pani Harvaníkovou a pani Stránskou hodnotím vysoko pozitívne. Môžem len odporúčať, pre každú spoločnosť je spolupráca s touto agentúrou len benefitom.”

Úspešne obsadené pozície:

Accountant – P2P/O2C Analyst, Sales manager

Adriana Zebegneyova, EMEA AP/AR SSC Manager

GEODIS Slovensko s.r.o.

„Spoluprácu so spoločnosťou PRO Business Solutions, s.r.o. hodnotíme veľmi pozitívne a profesionálne. Nesmierne si vážime a ceníme ich vysoké nasadenie a ochotu pri obsadzovaní pracovných pozícií pre našu spoločnosť. Komunikácia so spoločnosťou je na vynikajúcej úrovni. Vždy nám ochotne výjdu v ústrety pri hľadaní kandidátov. Spoluprácu so spoločnosťou určite odporúčame. Sú to naozaj ľudia na správnom mieste, čo sa odráža v ich perfektných výsledkoch.“

Úspešne obsadené pozície:

Riaditeľ nákupu, Výrobný riaditeľ, Referent zákazníckeho centra, Obchodný zástupca pre export

Ing. Andrea Šutyová, HR manažér

HESTA, spol. s.r.o.

,,Agentúru PRO Business Solutions sme oslovili na základe ich prezentácie na webe. Od prvého stretnutia bolo jasné, že pracujú profesionálne. Okrem tejto agentúry sme oslovili aj dve ďalšie, ale po prvom stretnutí bolo jasné, že na spoluprácu si vyberieme práve túto agentúru. Kladením otázok o hľadanej pozícii, cez diskusiu a nasmerovanie ohľadom odmeňovania, až po vyjasnenie si profesionálnych a ľudských kvalít kandidáta na hľadanú pozíciu, ma presvedčili o svojich profesionálnych zručnostiach. Tie sa potvrdili aj počas celého procesu predstavenia 3 kandidátov a poradenskej činnosti o definitívnom výbere vhodného kandidáta. Dnes je vybraný kandidát už po skúšobnej dobe a sme veľmi spokojní s jeho pracovnými výkonmi. Agentúru PROBS odporúčam. Nám výber zabezpečovala pani S. Stránska a v budúcnosti sa na ňu opäť s dôverou obrátime, ak budeme potrebovať obsadiť kľúčovú pozíciu vo firme.”

Úspešne obsadené pozície:

Vedúci/vedúca pre obchod a marketing

Ing.arch. Darina Lalíková CSc., konateľka a šéfredaktorka

Vydavateľstvo Eurostav spol. s r.o.

,,Napriek zložitej situácii na trhu práce ste nám dokázali ponúknuť, z môjho pohľadu, vysoko kvalitných uchádzačov. Aj keď vynaložená snaha obsadiť pozíciu neskončila pozitívnym výsledkom (pozícia bola obsadená pracovníkom zo zahraničia), verím, že naša prípadná spolupráca v budúcnosti bude úspešná.”

Úspešne obsadené pozície:

Purchasing specialist

Jana Halašová, HR Manager

Nobel Automotive Slovakia s.r.o.

,,Spolupráca s PRO Business Solutions bola veľmi profesionálna a promptná. Výsledok bol veľmi pozitívny a to úspešným rozšírením nášho pracovného tímu vhodným kandidátom.”

Úspešne obsadené pozície:

Tester

Lenka Bokesová, Test and Release Manager

Retailsoft, s. r. o., súčasť skupiny Bovertis

,,Spoločnosť PRO Business Solutions sme oslovili na základe pozitívnej referencie od nášho obchodného partnera. Oceňujeme profesionálny prístup a dobrú organizáciu celého procesu, čo viedlo k úspešnému obsadeniu pracovnej pozície vhodným kandidátom.”

Úspešne obsadené pozície:

Logistik

Bohumil Košecký, Manager Packaging

Deufol Slovensko s.r.o.

Klienti

Naši klienti sú veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.
Služby sme poskytli už viac ako 80 klientom, v týchto firmách pracujú naši kandidáti alebo sme tu poskytli inú formu poradenstva:

Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov
Referencie klientov