Späť na zoznam
SAP koordinátor

SAP koordinátor

Máte skúsenosti s administráciou podnikového systému SAP a zvažujete zmenu? Máme pre Vás zaujímavú ponuku.

Popis práce

 • integrovať a rozvíjať SAP moduly, - zhromažďovať požiadavky od interných užívateľov, - navrhovať a realizovať rozvoj modulov v súčinnosti s externou firmou, - realizovať požiadavky garanta systému vzhľadom k dodávateľovi informačného systému, - realizovať kontrolu kmeňových dát, - zabezpečiť podporu helpdesku pre zverené oblasti systému.

Predpoklady úspešného kandidáta

 • skúsenosti s administráciou SAP systému, 
  - SAP R/3 - pokročilý,
 • SAP HANA - pokročilý,
 • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1),
 • dobré komunikačné schopnosti,
 • samostatnosť,
 • tímový hráč,
 • aktívny prístup k práci,
 • zodpovednosť.

Ponúkané benefity

 • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
 • flexibilný pracovný čas,
 • podpora vzdelávania a kariérneho rozvoja,
 • priateľský kolektív,
 • rôzne finančné aj nefinančné benefity.

Pre koho budete pracovať?

Našim klientom je stabilná výrobná spoločnosť s dlhou tradíciou na slovenskom trhu.

Lokalita
Trnavský kraj
Pracovný pomer
Plný úväzok
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzda
od 1.500€ - 1.800€ + bonusy
Mám záujem o pozíciu
Pošlite mi životopis, rada sa vám budem venovať
Mária Harvaníková
Mgr. Mária Harvaníková

Mám záujem o pozíciu

Pošlite životopis

Spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. udeľujem Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov v nasledovnom znení:
„Týmto vyjadrujem ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný súhlas so spracovaním, evidenciou a archiváciou svojich osobných údajov v rozsahu potrebnom na sprostredkovanie zamestnania, a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle nariadenia č. 2016/679 GDPR (ďalej len „osobné údaje“). Zároveň týmto potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti PRO Business Solutions, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Súhlas udeľujem na dobu určitú v trvaní 3 rokov odo dňa zaradenia mojich osobných údajov do personálnej databázy alebo pokiaľ sa nerozhodnem svoj súhlas odvolať.“
Za akým účelom budú Vaše osobné údaje spracované?
Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre sprostredkovávanie (aj opakované) vhodnej pracovnej pozície u budúcich potenciálnych zamestnávateľov.
Akým spôsobom môžete odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov?
Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom kontaktného mailu info@probs.sk
Komu budú poskytnuté Vaše osobné údaje?
Vaše osobné údaje budú v nevyhnutnom rozsahu poskytnuté výlučne potenciálnym zamestnávateľom v rámci plnenia vyššie uvedeného účelu ich spracúvania. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia môžu byť zároveň z dôvodu splnenia právnej povinnosti poskytnuté aj Ústrediu práce, sociálnych vecí a rodiny v zmysle ust. § 28 písm. b) bod 1. zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Ako dotknutá osoba potvrdzujete a dávate súhlas na cezhraničné poskytnutie a sprístupnenie Vašich údajov aj do tretích krajín, ktoré nemusia zaručovať primeranú ochranu Vašich osobných údajov.