Všetky služby

Headhunting

Headhunting

Naše kontakty a aktívne vyhľadávanie kvalifikovaných ľudí sú pre vás zárukou, že vám rýchlo nájdeme vhodného kandidáta.

Pre firemných klientov úspešne nachádzame nových zamestnancov hlavne cez:

Headhunting, Executive Search a Recruitment

Výber nového zamestnanca je zodpovedná, a často náročná úloha. Najmä ak ide o pozície, ktoré si vyžadujú certifikáty či špeciálne skúsenosti, zistíte, že vám nestačia interné databázy či inzercia na bežných portáloch s ponukou práce. Alebo jednoducho nemáte dostatok času, aby ste sa prehrabávali stovkami inzerátov, prezerali životopisy, a trávili dni na pohovoroch – aby ste našli toho správneho človeka.

V každom z týchto prípadov vám pomôžeme. Máme k dispozícii vlastnú aktuálnu Databázu kandidátov, ktorú pravidelne aktualizujeme. K aktívnemu hľadaniu kandidátov tiež využívame naše firemné stránky a kontakty na sociálnych sieťach ako je LinkedIn a Facebook.

dobrá znalosť pracovného trhu
vyhľadávanie na sociálnych sieťach
platba až v prípade nástupu kandidáta
garancia náhrady pracovníka

Nárok na plnú odmenu si uplatníme iba v prípade úspešného nástupu nami odporúčaného kandidáta do pracovného pomeru a samozrejmosťou je poskytnutá garancia pre prípad ukončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie kandidátov na pracovné pozície stredného a vyššieho managementu, ako aj pozície špecialistov z rôznych oblastí.

Spoluprácou so spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. získate spoľahlivého, flexibilného a diskrétneho partnera pri výbere vašich nových zamestnancov.

Medzi našich klientov patria menšie lokálne firmy, ale aj veľké nadnárodné spoločnosti.

Stiahnite si produktový list a budete ho mať poruke vždy, keď službu budete potrebovať.

Stiahnuť produktový list

Povedali o nás

Klienti

Naše služby sme poskytli už viac ako 80 klientom.