Všetky články PROBS HBD
september 2020

Máte na LinkedIn zverejnený dátum narodenia? Nie? Prichádzate možno o nové príležitosti :)

Mala som včera narodeniny. Žiadne okrúhliny, vek, kedy už čísla nejako nesledujem, ale cítim sa tak na 35 (ok, tak na 40). 

Na LinkedIn som už nejaký ten čas a prekvapí ma máločo, ale včera som dostala približne 70 prianí. Zdá sa mi to dosť, ak si spomínam, po minulé roky to bolo pár prianí, ak vôbec. Priania boli väčšinou „uniformné“ – automaticky ponúkaný text, ale najmä tí, čo ma poznajú aspoň z telefonickej či mailovej komunikácie, k prianiu pridali aspoň smailík. Niektorí (aj keď ma nepoznajú) pridali celú škálu smailíkov,

alebo priamo fotku 🙂

Keď to zhrniem, priania som dostala v piatich jazykoch (slovensky, česky, anglicky, nemecky a francúzsky). Potešilo ma, že mi napísalo viacero klientov, kandidátov alebo ľudí, ktorých poznám iba z komunikácie cez LinkedIn. Ale to, prečo som sa rozhodla napísať tento článok, je skutočnosť, že viacero prianí bolo iba úvodom k ďalšej ponuke.

Dostala som aj jednu pracovnú ponuku (!): 

Jeden voucher na využitie služby:  

A jeden kompliment (tento som si nechala iba pre účely tohto článku, inak správy s týmto textom mažem a dávam blok):  

Každopádne, ešte raz veľká vďaka za všetky priania !

Mária Harvaníková, Executive Manager

Článok a diskusiu nájdete na LinkedIn.

Ak máte záujem sledovať aktuálne pracovné príležitosti a aktuality z oblasti HR, pridajte sa k nám aj na firemnej LinkedIn stránke a firemnej Facebook stránke.