Všetky články pro-business-solutions-rok-rekordov-2022
január 2023

Rok 2022 v našej personálnej agentúre PRO Business Solutions - rok rekordov

Minulý rok 2021 sme označili u nás v personálnej agentúre za rok zázrakov. Keď som hodnotila tento rok, jednoznačne mi vychádza, že tento končiaci rok 2022 bol rokom rekordov.

Opäť pri hodnotení roku 2022 som nesmierne vďačná – našim skvelým klientom, ktorí s nami spolupracujú nejaký ten rôčik, ale aj tým, ktorí sa po covidovom čase k nám vrátili a samozrejme aj všetkým, ktorí sa nás obrátili prvý krát.

Som vďačná všetkým kandidátom, ktorým sme pomohli nájsť si ich vysnívanú prácu a dali nám zažiť pocit dobre vykonanej práce, ale aj tým, ktorým sme pomohli iba ujasniť si, že chcú pracovať tam, kde doteraz a učili nás trpezlivosti a pokore 🙂 .

Moje veľké ĎAKUJEM patrí aj kolegyniam, s ktorými sme počas celého roka zdieľali úspechy aj neúspechy – Silvii Stránskej a Ivke Šottníkovej a aj nášmu novému kolegovi Petrovi Vyslúžilovi, ktorý sa k nám pridal koncom septembra, rekordne rýchlo sa zapracoval a stal sa plnohodnotným členom nášho tímu.

A prečo rok 2022 je pre nás rok rekordov?

Nie iba zapracovanie kolegu Petra bolo rekordné. Keď som minulý rok konštatovala, že to bol najúspešnejší rok od založenia firmy, tak najväčším rekordom bol opäť nárast obratu, a teda opäť môžem povedať, ROK 2022 BOL PRE NÁS NAJÚSPEŠNEJŠÍM ROKOM OD ZALOŽENIA FIRMY.

Rekordy roku 2022 u nás v personálnej agentúre

– rekordom je už spomenutý nárast obratu firmy o cca štvrtinu oproti minuloročnému obratu a naozaj rýchle zapracovanie nového kolegu Petra (podarilo sa mu v krátkom čase obsadiť 5 pozícií pre dvoch rôznych klientov)

v dvoch mesiacoch sme dosiahli vyšší obrat ako počas celého prvého úplného roku fungovania firmy

– rekordný bol počet pozícií – sedem, na ktoré sme pre jedného klienta počas jedného roka odporučili tých správnych kandidátov

– stávalo sa, že klient v rámci jedného výberového konania prijal aj viacerých uchádzačov, ale tento rok padol rekord – až štyria kandidáti sa takto stali zamestnancami a všetci sú u klienta aj doteraz 🙂

– tento rok sme klientom rozdali rekordne veľa darčekov, ale aj rekordne veľa sme ich od klientov dostali

– no a spomeniem ešte posledné dva súvisiace rekordy – najvyššia fakturácia za jednu obsadenú pozíciu v rámci headhuntingu, ktorá sa spája s ďalším rekordom, kolegyňa Ivka predstavila na túto pozíciu v rekordnom čase – do týždňa, klientovi 5 relevantných kandidátov pri pomerne ťažkom zadaní (min. 10 rokov praxe na pozícii plant managera v automotive, špecializácia plastová výroba a aktívna angličtina, aspoň dvaja ochotní pracovať formou interim).

Čo všetko sme ešte v roku 2022 stihli?

Sme aj naďalej podporovateľmi organizácií Dobrý anjel a Plamienok. Opäť sme sa zapojili d

o viacerých podporných či charitatívnych projektov – zúčastnili sme sa akcie Naše mesto, písali sme pohľadnice neznámym starkým, či pripravili prednášku pre študentov, ako si majú hľadať prácu efektívne.

Neustále na sebe pracujeme, vzdelávame sa, rastieme, absolvovala som úspešne štúdium na Digitálnej univerzite.

A samozrejme, dôležité je aj rozvíjať aj samotnú firmu a ponúkané služby. Naša Databáza kandidátov  úspešne rastie, už v nej nájdete profily viac ako 1000 kandidátov pripravených na pohovor – existuje veľa databáz životopisov, ale iba my ponúkame Databázu kandidátov.

A budem sa opakovať, u nás v personálnej agentúre veríme , že centrom všetkého je, a aj má byť, ČLOVEK.

Priatelia, klienti, kandidáti, kolegyne a kolega – ďakujem vám za všetko, čo sme spolu prežili a zdieľali v roku 2022 a prajem nám všetkým, aby bol pre nás všetkých rok 2023 aspoň tak dobrý alebo ešte lepší. Jedno je isté – opäť tu budeme pre vás.  

Mária Harvaníková, Executive Manager

Článok a diskusiu nájdete na LinkedIn.

Ak máte záujem sledovať aktuálne pracovné príležitosti a aktuality z oblasti HR, pridajte sa k nám aj na firemnej LinkedIn stránke a firemnej Facebook stránke.